We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Brak połączenia z bazą

bartek87
29-04-2008, 11:58
mam to samo. zaczelo sie wczoraj od problemow z baza. dzis pisze ciagle system overloaded lub ze jest problem z proxy:
Bad Gateway
The proxy server received an invalid response from an upstream server.

na prace.ovh.pl tez nie ma zadnego info. wiec moze ktos pokusi sie o odpowiedz tutaj

luckycrown
29-04-2008, 09:45
Problem nadal nie usunięty.

W tej chwili strona się załaduje max 2 razy i kolejne wywołania powodują brak połączenia z bazą danych.
Dodatkowo pojawia się: System overloaded. Please visit us later...
Czy ktoś potrafi mi to wyjaśnić dlaczego tak się dzieje.

Dlaczego nie można skorzystać z jakiejś działającej zewnętrznej bazy SQL??? Nadal występuje ten sam błąd

Zmiana hasła w menagerze nie daje rezultatu pozytywnego, system niby informuje ze haslo zostalo zmienione lecz sie chyba nie zmienia, bo nawet nie jest wysylana informacja na e-maila.

jeszcze inny komunikat sie pojawia:
Bad Gateway

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

bba25
28-04-2008, 20:08
rozumiem ze to jest 60free
ale jeżeli tak miała by działać oferta płatna to nie jestem pewien czy bym się zdecydował na ofertę płatna
dopisuje sie tu bo otrzymuje podobny komunikat z phpbb3 a mianowicie

SQL ERROR [ mysqli ]

Can't connect to MySQL server on 'mysql.60free.ovh.org' (111) [2003]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

oraz z myphpadmin

#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

a teraz moje pytanie do adminów kiedy baza będzie działać poprawnie aby poinformować użytkowników?

hizel
28-04-2008, 19:04
U mnie od wczoraj jest ten sam problem, prosze o informacje co sie dzieje i kiedy będzie to naprawione?
Komunikat jest taki:
#2013 - Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

luckycrown
28-04-2008, 16:54
Witam
Na mojej stronie [ luckycrown.ovh.org ] pojawia sie komunikat:
Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
inne strony działaja poprawnie, tylko na jednej jest ten problem, oczywiście nic nie zmienialem w skryptach. Czy to jakis błąd po naprawie serwerów????