We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Poważna sprawa

K@iTO
05-12-2005, 23:56
Cytat Napisał Spoko
cześc teraz troszke poważniejsza sprawa hehe, mianowicie mam pewnego delikwęta co mi głupoty pisze na stronce w komentarzach oraz w ksiedze gosci więc chce mu zabronic dostępu do moiej stronnki wogóle by nie mogł wejsc na strone był odciety od niej hehehe a ta opcja w jportalu blokowanie ip to shit poprosze o jakaś skuteczna radę

to nie dokonca tak

Jportal blokuje ip tak wiec taka osoba nie moze wiecej pisac i logowac sie a strona dalej jako do ogladania jest dla niego dostepna

Są tylko 2 ale

1. neostrada
2. siec lokalna

1. bo ip zmienia sie co reset polaczenia
2. bo widzisz tylko ip zewnetrzne sieci i gdy np. jest to twoj kolega z sieci i go blokniesz to i siebie .... takie tam wariacje z tym zwiazane rowniez

Pozdro

Łabędź
05-12-2005, 23:15
Cytat Napisał Spoko
cześc teraz troszke poważniejsza sprawa hehe, mianowicie mam pewnego delikwęta co mi głupoty pisze na stronce w komentarzach oraz w ksiedze gosci więc chce mu zabronic dostępu do moiej stronnki wogóle by nie mogł wejsc na strone był odciety od niej hehehe a ta opcja w jportalu blokowanie ip to shit poprosze o jakaś skuteczna radę
Oczywiście pozdrawiam !
Już niedługo będzie to możliwe z poziomu serwera HTTP, narazie pozostaje logowanie i autoryzacja.

pozdrawiam

Spoko
05-12-2005, 18:25

--------------

Oczywiście pozdrawiam !