We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z zapisen na FTP

hoodi
07-05-2008, 10:19
poradziłem sobie z tym przekroczeniem przestrzeni, już działa wgyrwanie, ale mam coś nie tak z chmodami prawdopodobnie ;/ ponieważ na forum nie wyświetla mi obrazkow z folderu templates/.../images/ co zrobić? chmody mam na 755 więc powinno chodzić

hoodi
05-05-2008, 15:11
mam tak samo, łącze się przez net2ftp a przy próbie połączenia przez smartftp wyskakuje "Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta." co robić?

edit:

jednak problem jest w "Disk quota exceeded" ;/ tylko jak to możliwe? wykasowalem kilka mega z serwera a dalej nie mogę umieścić pliku który ma niespełna 2 kb

encl
05-05-2008, 11:34
1. Jaki używasz tryb przesyłania: Aktywny czy pasywny.
2. Tak jak już przedmówca wspomniał. Sprawdź czy aby napewno masz wolne miejsce na serwerze.

friend
05-05-2008, 11:22
Sproboj go wyslac innymi programami.. i sprawdz czy napewno masz miejsce na dysku

holee
05-05-2008, 10:53
Moj znajomy identyczny problem, co gorsze plik ktory jest pusty odpowiada za polaczenie sie z baza danych.

Poprosil mnie abym cos z tym zrobil a ja zglupialem. W czym problem.

Wgrywam plik na serwer a on sie wgrywa pusty, tzn. 0 KB. Gdy edytuje go online rowniez po odswiezenie staje sie pusty.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na pomoc.

Archon
22-04-2008, 19:09
Wtiam,

mam taki problem zeswoim kontem na OVH - pliki które wrzucam zapisują się bez wartości, czyli pojemność 0 bajtów. Nie da sie nadpisać ani wrzucic nowych plików. Co moze byctego przyczyną?