We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Czy to jest Hotlinkowanie (zdjecia-inny serwer)

boniek00
21-04-2008, 10:06
Jak jednak pzredstawia sie sytuacja jeśli owe zdjęcia mam już na serwerze innej firmy (która hotlinkowanie dopuszcza), a strone mam na ovh i na niej chce korzystac z wyżej wymienionych fotek. Czy to jest Hotlinkowanie?
To też jest hotlinkowanie, tylko działające w drugą stronę. Jeśli "inna firma", na której serwerze trzymasz pliki zezwala na hotlinkowanie, to nie ma problemu i możesz umieszczać linki do tych plików na swojej stronie.

Pozdrawiam,

wszaman
21-04-2008, 00:56
Witam.
Jestem absolutnie początkującym internautą i stąd zapewne moje niezrozumienie definicji hotlinkowania.... Poczytałem google, forum i regulamin ovh i wiem ze na 60free hotlinkowanie jest zabronione. Niestety nie jestem pewien czy dobrze całą sprawe rozumiem... Zatem jeżeli składowałbym na koncie 60free przykładowo zdjęcia, a korzystałbym z nich na stronie założonej na serwerze innej firmy to by było wg mnie hotlinkowanie (poprawcie jeśli się mylę). Jak jednak pzredstawia sie sytuacja jeśli owe zdjęcia mam już na serwerze innej firmy (która hotlinkowanie dopuszcza), a strone mam na ovh i na niej chce korzystac z wyżej wymienionych fotek. Czy to jest Hotlinkowanie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.