We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z Widocznością Serwerów w Sieci

drverde
29-04-2008, 20:44
Cytat Napisał Mnich
Witam. Mam też ten problem. Ale jak uzyskaż IP dysku?
wpisujac ....

Kod PHP:
 ifconfig 
i tam gdzie masz eth0

Mnich
23-04-2008, 20:19
Witam. Mam też ten problem. Ale jak uzyskaż IP dysku?

Cdmar
18-04-2008, 21:26
Cytat Napisał drverde
Ja mialem podoby problem tez z gra ( serwerem gry ), dajcie IP dysku zamiast swojego IP przydzielonego do serwera i wszytko będzie dzialać.
Dzięki !

friend
18-04-2008, 19:19
Dziala dziala wszystko. A OVH nie blokuje mozliwosci hostowania serverow gier

drverde
18-04-2008, 19:10
Ja mialem podoby problem tez z gra ( serwerem gry ), dajcie IP dysku zamiast swojego IP przydzielonego do serwera i wszytko będzie dzialać.

friend
17-04-2008, 20:03
Trzymałem server już ponad 5 dni pewnej gry.. dziś patrze server offline, wchodze w procesy pisze ze server dziala.. wtf? Byc może administracja coś zmieniła..?

Wlasnie reinstaluje system na moj ulubiony ubuntu desktop bo zauwazylem ze sie pojawil.. moze cos sie zmieni ^^

Cdmar
17-04-2008, 19:55
Witam,

Próbuję uruchomić serwer gry Counter-Strike na moim serwerze RPS, wszystko robię po kolei, odpalam serwer i otrzymuję informacje, że serwer jest online:

Jednakże, serwera nie widzę w sieci. Próbowałem także z serwerem soldat'a i jest taka sama sytuacja. Serwery uruchamiają się, ale nie są widoczne w sieci. Jaka jest przyczyna tego problemu, jak go rozwiązać?

Moja Dystrybucja to Ubuntu Server.

Pozdrawiam,
Cdmar