We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

znikła mi strona

chodnik
23-04-2008, 16:07
Kloss_J napisał:
Zalogować na FTP się da, na phpmyadmin już niestety nie.
Ja mam odwrotny problem, dotyczy konta chodnik.ovh.org
Zanim zorientowałem się, że coś się dzieje z serwerami próbowałem zmienić hasło do FTP. Dostałem wiadomość, że zmiana się nie udała, więc przestałem kombinować i czekam, aż stare hasło zacznie działać. Ale nadal nie działa i nie mogę się zalogować do ftp. Czy mam wciąż czekać, czy FTP już działa a ja zapomniałem hasła?

//EDIT: No i sam doszedłem, po wymuszeniu zmiany hasła jest wszystko oki. Tylko wymuszanie typów nie działa niestety...

miro
21-04-2008, 13:49
super dzieki, pozdro

boniek00
21-04-2008, 10:00
W pliku .htaccess usuń linie:

...

Pozdrawiam,

miro
21-04-2008, 09:21
witam

Nie działają mi 2 strony od miesiąca.

precelki.ovh.org
kubica-f1.ovh.org

Co się dzieje? Nie ma żadnych prac na tych kontach. sprawdzałem na prace.ovh.pl

Kloss_J
20-04-2008, 22:14
No i kolejny problem po modernizacji serwera...
Zalogować na FTP się da, na phpmyadmin już niestety nie.
Nie widzę też danych wpisanych do bazy - nie wiem co zniknęło, bo nie mogę się zalogować na phpmyadmin...
Czy jest szansa żeby sprawdzić czy dane przepadły ?

Pozdrawiam.

bob123
16-04-2008, 15:33
Sprobuj wykonac z poziomu phpmyadmina:

Kod:
update `wp_options` set option_value=replace(option_value, 'http://www.zadis.ovh.org', 'http://zadis.ovh.org') WHERE option_value LIKE '%http://www.zadis.ovh.org%'

Godlark
16-04-2008, 15:16
Na prace.ovh.pl pisze, że moja strona(od 13.26) powinna wyświetlać się prawidłowo. A jak wchodzę na moją stronę zadis.ovh.org
Pętla przekierowań

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

Przeglądarka przerwała próby pobrania żądanego elementu. Witryna przekierowuje żądanie w sposób, który uniemożliwia jego dokończenie.

* Czy ciasteczka zostały wyłączone lub zablokowane dla tej witryny?
* UWAGA: Jeśli włączenie obsługi ciasteczek dla tej witryny nie rozwiązuje problemu, najprawdopodobniej jest to problem w konfiguracji serwera, a nie oprogramowania na Twoim komputerze.
Oprogramowanie na moim blogu to Wordpress 2.5. Ciasteczka mam włączone

Kloss_J
15-04-2008, 21:31
Witam,
Od 11tego do 13tego strona nie działała. 14tego ruszyła a dzisiaj mamy 15tego i znowu nie działa. Czy tylko konta na 'c' mają problemy?

Moje konto climbing.ovh.org

Pozdrawiam

Lunar Fang
15-04-2008, 20:49
i ja się dołączam.... catapult.ovh.org

normalnie działała, a teraz nie działa ;/ a tu już 15 jest

Kloss_J
13-04-2008, 21:04
Również mam problem ze stroną.
climbing.ovh.org
Prace nad kontami zaczynającymi się na 'c' były we wtorek 8mego kwietnia. Dzisiaj mamy 13 a strona nie działa. Zalogowanie się na FTP również niemożliwe.

awariat
13-04-2008, 15:00
jeszcze raz dziękuje

Pik-Pok
13-04-2008, 12:43
a na prace.ovh.pl zaglądałeś? tam wszystko ładnie napisane

awariat
13-04-2008, 12:40
zegarek.ovh.org
pytanie do admina