We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Forum Informatyczne www.d0s.pl

jozek
09-04-2008, 00:38
dzięki za uwagi
To wyłącze jutro logowanie do tych działów również... Może pomoże, chociaż nie sądziłem, że będzie aż tak trudno...
Co to stylu, jest również drugi ( prostszy i bardziej przejrzysty ) dostępny w Ustawieniach

pzdr

sLoDkI
09-04-2008, 00:29
Supporcik to by się trochę przydał tej stronce
Moje uwagi:
* zbyt dużo fajerwerków - przymula przeglądarkę lekko.. a co tu mówić jak będzie miała kilkaset (tysięcy?:P) postów..
* od użytkownika wymagaj logowania dop. kiedy coś zmienia w serwisie. Tak jak pisał mariano - wcześniej to tylko odstrasza.

Podsumowując, powinieneś osiągnąć:
- prostą szybką i funkcjonalną stronę z forum
- jeżeli więcej osób będzie mogło przeglądać - chętniej będą to robić i pomagać w miarę możliwości.. a takie logowanie dla przeglądania tylko zniechęca

Pozdrawiam.

jozek
08-04-2008, 20:10
No a tak przeczytają i i tak się nie zarejestrują :/ Tak źle i tak nie dobrze :/
DYSKUSJA i Help Desk zamknąłem bo tam głównie wartościowe posty są... I nie udaje mi się rozkręcić forum :/

pzdr

mariano
08-04-2008, 15:54
Cytat Napisał jozek
Może zagościcie dłużej
Nie sadze. Trzeba sie rejestrowac nawet zeby czytac posty. Ludzie na ogol zamykaja zakladke w takiej sytuacji.

jozek
08-04-2008, 15:35
Elo. Zapraszam Was na Forum zwiazane z informatyką www.d0s.pl
Może zagościcie dłużej

Na forum postawiony jest nacisk na wspólne rozwiązywanie problemów z zakresu użytkowania Internetu oraz komputera ;] Taki supporcik wszystkiego można powiedzieć, jeszcze raz serdecznie zapraszam,

pzdr