We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Co oznaczją takie komunikaty?

Pik-Pok
06-04-2008, 12:15
to nie problem po twojej stronie. po prostu teraz cała platfoma jest rekonfigurowana i dlatego nie działa. zajrzyj na prace.ovh.pl do działu 60free i zobaczysz co się dzieje

przemoprzem
05-04-2008, 23:48
Mam problem z wyczyszczeniem ftp. Próbowałem zainstalować Joomla! poprzez FilleZilla, ale coś poszło nie tak. Wykasowałem wszystko za pomocą programu, następnie doszukałem się jeszcze opcji "Czyszczenie konta FTP". Po kliknięciu tego polecenia dostałem maila o następującej treści:
"Operacja czyszczenia konta jest chwilow niedostępna. Proszę spróbować ponownie za jakiś czas. W razie problemów prosimy o kontakt z nami.....".

No, ale nie zrażając się kolejnym niepowodzeniem postanowiłem zainstalować dowolny moduł poprzez "Zarządzanie serwerem wirtualnym" + "Instalacja modułu". Wybrałem "oscommerce" - ale po instalacji nic się nie zmieniło, ani jeśli chodzi o zajętą przestrzeń na serwerze, ani w wyglądzie strony www. Kolejny raz postanowiłem zainstalować moduł z poziomu zarządzania serwerem wirtualnym, ale tym razem wyświetlił się komunikat:
"Można wykonać tylko jedną operację dla domeny przemoprzem.ovh.org w danej chwili. Prosimy spróbowac późńiej."

Próbowałem kilkanaście razy w ciągu jakiś 3 godzin, ale nic sie nie zmieniło, a na dodatek po wpisaniu adresu mojej domeny pojawia się komunikat:
...."Żądany obiekt nie istnieje. Sprawdź czy wpisałeś odpowiedni adres URL."...

Czy ktoś mi podpowie co jest nie tak? Może po prostu zamuliłem swój serwer?