We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nietypowy problem

Morswin
30-04-2008, 18:55
tak jest, teraz działa, dzieki

drverde
30-04-2008, 12:22
Cytat Napisał sLoDkI
Może problem analogiczny do:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=7060 ?

Pozdrawiam.
Bardzo prawdopodbne, gdyz wlasnie niektorym dzialają takie rzeczy na IP maszyny, a niektorym nic nie dziala , czytaj nic nie widać i trzeba wchodzić poprz Ip dysku.
Wiec ifconfig i i tam gdzie masz eth0 bedzie przypisane Ip dysku i proboj ludzią tym co nie mogą wejść podać Ip dysku, boa pozatym ty też powinienes się polłączyć na Ip dysku.

sLoDkI
30-04-2008, 09:55
Może problem analogiczny do:
http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=7060 ?

Pozdrawiam.

Morswin
30-04-2008, 06:49
Witam
Na moim RPS mam identyczny problem. System to Debian. Wiem co to znaczy nie moc sie połączyć (nie widzieć serwera), bo z domu (łącze od chello) widzę serwer i bez problemu sie łącze, zaś gdy pojadę do akademika, już jest problem z dostępnością serwera. Wina w tym wypadku jest ovh, wiec dziś postaram sie do nich napisać i zobaczymy co oni na to powiedzą...

Rysiu
05-04-2008, 17:36
Firewall odpada - do innych serwerów na ten sam port łączą się bezproblemowo... zresztą to jest zbyt "globalny" problem - praktycznie u większej ilości userów połączenie nie może być zrealizowane [doszły do mnie wiadomości, że ok. 50 osób wczoraj nie mogło się połączyć]. średnio online też kilka osób siedzi.

Nie mam pojęcia czego to jest wina - powinno chodzić u wszystkich albo u nikogo

Przeinstalowałem dzisiaj system z Gentoo na Ubuntu [nie podobały mi się "dodatki"] ale i to niczego nie zmieniło.

Nie mam pojęcia w czym jest problem... Możliwe, że to coś z siecią jest nie tak?

Bruno
05-04-2008, 17:19
Probowali zmienic IP ? Firewall ?

Rysiu
05-04-2008, 16:22
Limit jest ustawiony na 1000... Cały czas nie mogą podłączyć się określone osoby [nawet wtedy gdy serwer jest pusty].

Bruno
05-04-2008, 12:46
To tylko te 10 ? Albo jak juz jest 10 osob to nie acceptuje 11tego ? Moze to jakiz MaxClient w config teamspeak.

Rysiu
05-04-2008, 12:32
Zainstalowałem na maszynie Ubuntu Server 7.10.

Apache, PHP i inne bajery ładnie, świetnie działają ale gdy chciałem postawić serwer TS [TeamSpeak] pojawił się mały problem.

Otóż po uruchomieniu serwera np. 10 userów może się bezproblemowo z nim połączyć, a u 10 innych pojawia się komunikat, że serwer nie odpowiada / jest offline.

Nie mam zielonego pojęcia czym to jest spowodowane [obie grupy userów posiadają te same wersje oprogramowania klienckiego i mogą się bezproblemowo łączyć do innych serwerów].

Oczywiście ping u wszystkich działa.