We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Przelewy i linki do (nie istniejacych) bankow

sancio
10-04-2008, 14:42
Opcja płacenia online przez Przelew24 została dodana.

Udanych zakupów

kamil
28-03-2008, 11:06
Cytat Napisał Gesior
Miedzy innymi do BPH, przy czym bank BPH polaczyl sie z pekao i teraz klienci BPH (przynajmniej ja) maja obluge konta internetowego na www.pekao24.pl
Nie chcę się wgłębiać w szczegóły, ale sam mam tam konto, korzystam z panelu BPH i mogę w nim opłacać zamówienia. Zdaje mi się, że BPH i Pekao korzystaj± z umowy między sob±. Oczywi¶cie sprawdzę, jak można dodać opcję Pekao24 na stronie płatno¶ci. Dzięki za informację.

Gesior
27-03-2008, 20:46
Zamawialem RPSa i pod koniec zamowienia kiedy bylem juz przy platnosci wyswietlily sie linki do bankow. Miedzy innymi do BPH, przy czym bank BPH polaczyl sie z pekao i teraz klienci BPH (przynajmniej ja) maja obluge konta internetowego na www.pekao24.pl , a stara strona BPH do ktorej macie link juz nie dziala. Nie wiem czy dbacie o takie szczegoly, ale moglibyscie sie zorientowac w aktualnej sytuacji, zeby wszyscy mogli klikac linki i tylko potwierdzac przelew bez wypelniania formularza.