We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Dla adminów serwera

kreska
03-12-2005, 17:10

Wszystko piknie gra i buczy
Dziękujemy Ci, Adminie

THOR
03-12-2005, 16:45
Cytat Napisał Osiolek
No nie wiem znajdziesz np www.haaa.pl
Lol ...jak ja tam próbowałem konto załozyć 2 tygodnie temu (nic z tego nie wyszło ) to do dzisiaj dostaje 2 maile dziennie od nich z jakimiś pierdołami że już coś tam naprawili i niby jest OK. Pozdrawiam haa.pl....ale troszke inaczej

Łabędź
03-12-2005, 16:16
Cytat Napisał deqko
Adam mial racje co do jednego: serwer ftp nie dziala
A tutaj mozemy tylko czekac
Już powinien działać.

pozdrawiam

deqko
03-12-2005, 15:29
Jak by co to www.haa.pl

ale o co Ci dokladnie chodzi ???
haa.pl to jest totalne dno

Osiolek
03-12-2005, 15:26
No nie wiem znajdziesz np www.haaa.pl

deqko
03-12-2005, 15:17
Adam mial racje co do jednego: serwer ftp nie dziala
A ja doszlem juz wczesniej (metoda eliminacji ) ze lepszego darmowego hostingu nie znajdziecie uwiezcie mi mowie prawde
Nie placicie - nie nazekacie Powinien byc taki 1 punk regulaminu
Placisz - dyktujesz warunki (ew. podajesz do sadu za nie wywiazanie sie z umowy )
A tutaj mozemy tylko czekac

kreska
03-12-2005, 14:59
hmmm, może by jednak sprawdził Admin Nasz Kochany to nieszczęsne ftp....plizzz.... - tu ładny uśmiech do Admina Naszego Kochanego był....

almanea
03-12-2005, 13:14
Dobra rada Adam.Jeżeli coś robisz na zaliczenie (tak zrozumiałem), to się trochę zabezpiecz. To jest free, a nie płatny, chociaż i tam zdażają sie dużo większe przewały. Tutaj masz wybór darmowych serwerów.

AdamFachowiec
03-12-2005, 13:00
Ale przynajmniej wiecie co kiedy będzie działać Przepraszam ze znów
ale stronę muszę zdać jak najszybciej

almanea
03-12-2005, 12:36
Warto by było połączyć te tematy TUTAJ jest o tym samym.
Cytat Napisał AdamFachowiec
ja z adminem panem grodzkim denerwujemy się co do serwera FTP . Prosimy o jak najszybsze usunięcie usterki bo jeśli nie usuniecie państwo usterki z logowaniem do serwera będziemy zmyszeni do szukania innych kont WWW darmowych
Ja na twoim miejscu już bym znalazł, bez nerwów

luckycrown
03-12-2005, 12:22
Awaria awarią nic nie jest idealne.

AdamFachowiec niech se lepiej wykupi płatny serwerek.

Ciekaw jestem, jak długo bedzie ta usterka???

elmo
03-12-2005, 12:10
Przyłaczam sie do wypowiedzi Erica.
Nalezy docenic usluge ovh. Ciezko jest znalesc darmowy serwer z podobnymi parametrami.
Badzmy cierpliwi.

THOR
03-12-2005, 11:57
Nic dodać,nic ująć ....eric masz rację w 100%

eric
03-12-2005, 11:33
Mi także, wyskakuje ten "błąd", czyli przekroczenie czasu połączenia i muszę przyznać, że jestem trochę zawiedziony, jednak ufam, że ovh.pl naprawi ten błąd jak najszybciej.

Trzeba jeszcze jednak powiedzieć, że takie argumenty jak:
"bo jeśli nie usuniecie państwo usterki z logowaniem do serwera będziemy zmyszeni do szukania innych kont WWW darmowych"

jest naprawdę żenujące. Najpierw powinieneś im podziękować, że masz TAKIE darmowe konto. To właśnie specifika darmowych kont - mogą w kazdej chwili się posypać ;] Więc jeśli naprawdę prowadzisz tą stronę szkoły i poważnie nad tym myślicie to wykup sobie płatne konto. A co, szkoły nie stać na wydatek rzędu chociażby 10 zł. miesięcznie ?? ;P

AdamFachowiec
03-12-2005, 11:15
Przepraszam bardzo prosilbym o bardzo dynammiczne rozwiązanie problemów z serwerem ponieważ utrzymuję konto strony swojej szkoły a jednocześnie ja z adminem panem grodzkim denerwujemy się co do serwera FTP . Prosimy o jak najszybsze usunięcie usterki bo jeśli nie usuniecie państwo usterki z logowaniem do serwera będziemy zmyszeni do szukania innych kont WWW darmowych