We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z galeria MG2

wharp
07-07-2008, 10:15
no niestety nic sie nie ruszylo w tym temacie :/ szkoda

machoney
23-06-2008, 09:58
Witam, ja również borykam się z "PERMISSION ERROR: Cannot write to 'pictures' folder!"
Czy już wiadomo co jest przyczyną takiego zachowania MG2?

oto link to tego co w php znalazłem:
http://forum.4programmers.net/viewtopic.php?id=128408

jednak odpowiedzi w temacie nie pomogły rozwiązać problemu wiec proszę o pomoc!! pzd

AdDel
17-04-2008, 20:36
Da się coś zrobić z tym problemem? Proszę o informację - chciałbym wiedzieć czy szukać nowego skryptu...

AdDel
07-03-2008, 18:20
mam ten sam problem. Dawniej go nie było. Myślę, że jest związany z "błędem wewnętrznym podczas przetwarzania php :P

wharp
05-03-2008, 23:32
Witam
Mam przykry problem z galeria MG2. Nie mogę sie zalogować na konto administratora. Po podaniu prawidłowego hasła pokazuje mi sie komunikat:

PERMISSION ERROR: Cannot write to 'pictures' folder!

Chmod your 'pictures' folder to 777

Mimo wszelkich kombinacji z prawami dostępu do tego katalogu probowałem już chyba wszystko 777, 755, 775, nic nie działa. Dodam że do dnia 2.02.2008 wszystko było ok i galeria działała ponad rok bez problemów.
Po próbie instalacji tej samej galerii na innym koncie 60free instalacja nie powiodła się z podobnego powodu a więc niewłaściwych ustawień praw dostępu i tu także żadne ustawienia nie pomogły.
Co się stało że od wspomnianego dnia nie mogę korzystać z tej galerii? Co mam zrobić aby ponownie móc z niej w pełni korzystać?

www.wharp.ovh.org/gallery/