We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

panel admina

Łabędź
11-12-2005, 11:15
Cytat Napisał wasylgkps
Łabędź co oznacza ten skrót???
Standardowa Odpowiedź Administratora nr.1: U mnie działa.

:-D

pozdrawiam

Łabędź
10-12-2005, 17:40
Cytat Napisał wasylgkps
kswanda.ovh.org

pozdrawiam
Kod:
Wystąpił błąd 1
System jPortal napotkał błąd i zwrócił następujący komunikat:
System prawdopodobnie nie jest zainstalowany - nie można odnaleźć pliku uploads/install
Jeśli nie instalowałeś jeszcze tej kopii systemu zrób to teraz
Brak podpowiedzi...
© 2004 Websys.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
SOA#1

pozdrawiam

Łabędź
10-12-2005, 12:17
Cytat Napisał wasylgkps
dobra ludzie powiedzcie mi teraz co ozna cza ten komunikat ????? po klikneciu na instaluj sie to pojawia:
Jaka nazwa konta?

pozdrawiam

wicko
10-12-2005, 10:22
Ja bym to na Twoim miejscu zgłosił do admina, bo to wygląda na coś poważniejszego niż błędy jportala. Zanim jednak to zrobisz spróbuj użyć innej przeglądarki, albo po prostu spróbuj jeszcze raz powtórzyć operację kóra wywołała ten błąd, może tym razem zaskoczy.

K@iTO
07-12-2005, 00:08
Cytat Napisał luki_ch
Miałem analogiczny problem z PA <- wgrałem pliki wszystkie pliki z katalogu głównego z kopii zapasowej i pomogło Ten serwer jakby "nie lubił" jportala i każda zmiana funkcji w ustawieniach powoduje posypanie się Panelu admina... Na przyszłośc polecam edytowac plik config.php rećznie

Mi pomoglo dodanie pliku .htaccess i wszystko gra

Kod:
SetEnv PHP_VER 4
to jest kod ktory maa byc w tym pliku i wszystkoo dziala!!!!!!!

zaniedlugo maly filmik ze dziala !!! .....

luki_ch
06-12-2005, 15:53
Miałem analogiczny problem z PA <- wgrałem pliki wszystkie pliki z katalogu głównego z kopii zapasowej i pomogło Ten serwer jakby "nie lubił" jportala i każda zmiana funkcji w ustawieniach powoduje posypanie się Panelu admina... Na przyszłośc polecam edytowac plik config.php rećznie

K@iTO
06-12-2005, 10:52
Cytat Napisał wasylgkps
witam

ehhh widze ze tu pomocy nie dostane - trudno!

na koniec chcialem tylko zapytac czy moge zrobic jakas kopie zapasowa bazy danych(ogolnie stronki) aby ja reanimowac w razie czego...

pozdrawiam

jasne najszybciej z PA z Jportala

ale jest tez mozliwosc zalogowania sie do bazy i zrobienie kopi pozzdro

a co do pomocy to dostaniesz tu pomoc!!!

PRZESZUKAJ FORUM 1001 RAZY POWTAZANY TEMAT!

styryl
04-12-2005, 12:00
Mozesz sprubowac podmienic pliki admina ale nie wiem czy to cos da albo jeszcze wgraj od nowa baze

wasylgkps
02-12-2005, 12:54
Problem jest nastepujący:

W ustawieniach w PA chciałem sobie zmniejszyć ilość newsów i oczywiście po tej operacji baza danych się rozsypała...

pozdrawiam