We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

hack

kkafara
27-02-2008, 19:28
wszystko spoko.
przepadła mi praktycznie cała strona (oprócz grafik, no ale co mi z nich bez treści zmienionego kodu do joomli, którego nie miałem na dysku)

teraz zostaje taka kwestia, czy i jak można sprawdzić, kto i skąd się włamał?
- gość zostawił po sobie takie pliki:
http://rapidshare.com/files/95321909/files.rar
(nazwy zmienione z .txt na .doc )

Iwan
27-02-2008, 17:32
Cytat Napisał DresMaster
Oj nie nie ... Ja też mam ten problem. Serwer ma dziury i za każdym razem hackuje i mi !! Mimo że mam zwykle html. Hasla i konta na 100 % nikt nie zna... haselko zreszta zmienialem !!
Moze haselko masz za proste i ktos wjezdza metoda slownikowa? Albo siedzisz w jakiejs osiedlowce i ktos sniferka jakiegos zapuscil? Mozliwosci jest wiele, nie nalezy od razu pisac, ze serwer jest lewy...

DresMaster
27-02-2008, 17:17
Oj nie nie ... Ja też mam ten problem. Serwer ma dziury i za każdym razem hackuje i mi !! Mimo że mam zwykle html. Hasla i konta na 100 % nikt nie zna... haselko zreszta zmienialem !!

bob123
27-02-2008, 09:54
Moze uzywasz starej wersji joomli (z lukami bezpieczenstwa). Na Twoim miejscu usunalbym cmsa, zmienil haslo do bazy + ftp, wgral nowa stabilna wersje joomli.

kkafara
26-02-2008, 19:23
witam.
mam dosyć poważny problem,
ktoś 'shackował' mi stronę, jak to możliwe, i co można z tym zrobić??
(czy można jakoś odzyskać poprzednią wersję strony?)
- dziwne jednak dla mnie jest to, że nie został zmieniony plik index.html w głównym katalogu, tylko index.php joomli zainstalowanej w katalogu podrzędnym.
po wejściu buł tylko komunikat: H4CKED BY X MAN
wyciąłem plik index.
moja stronka to: ulksgrabowka.ovh.org