We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

klient ftp ciągle się rozłącza

encl
04-05-2008, 14:09
Lub jeśli masz możliwość zmiany parametrów serwera dodaj linię: (np w proftpd)
Kod:
AllowStoreRestart on
Pozwoli to na kontynuację przesyłania plików przy ponownym połączeniu z serwerem.

krecik
17-04-2008, 15:10
Też się z tym problemem borykam. Kiedyś było ok. Teraz połączenie jest cały czas zrywane i tym samym po wgraniu plików, część z nich jest nie dograna. Co mam zrobić? Wgrywać po 1 pliku?

Chyba się udało. W ustawieniach>transfery w FileZilla dajcie Limit oczekiwania w sekundach - 0

sensimilla
28-03-2008, 09:58
Cytat Napisał kubeczeq
Zmien zatem jego konfiguracje.

Swoja droga: dlaczego nie podales w tamtym temacie danych, o ktore prosilem?
Dowody by sie przydaly, bo takie bezpodstawne oskarzanie OVH jest nie fair !
tak tak juz odpowiadam

mariano
28-03-2008, 09:39
Cytat Napisał sensimilla
problem jest po stronie serwera na 100%
Rozumiem, ze masz na mysli Twoj serwer superplan, ktorego jestes administratorem...? W takim razie: do roboty.

Mnich
28-03-2008, 08:45
Witam

Mam to samo. FTP tragedia. Mam RPS-a i z ftp podobny problem. Non stop zrywane połączenia - nie można wylistować listy katalogów.

Po wznowieniu działa jakiś czas. Potem to samo.

Jak nic sie nie zmieni niestety to będę musiał zmienić firmę.

A admini widać nie reagują.

Ftp - Filezilla

kubeczeq
27-03-2008, 23:09
Zmien zatem jego konfiguracje.

Swoja droga: dlaczego nie podales w tamtym temacie danych, o ktore prosilem?
Dowody by sie przydaly, bo takie bezpodstawne oskarzanie OVH jest nie fair !

sensimilla
27-03-2008, 20:16
Cytat Napisał mariano
Nie przyszlo Ci do glowy, ze to moze wina po Twojej stronie (tzn. po stronie Twojego komputera i ISP)?
Probowalem z 3 miejsc i 4 dostawcow internetu, w tym z kabla prosto z UK ( mam brytyjskie IP w biurze ), problem jest po stronie serwera na 100%

mariano
27-03-2008, 16:59
Nie przyszlo Ci do glowy, ze to moze wina po Twojej stronie (tzn. po stronie Twojego komputera i ISP)?

sensimilla
27-03-2008, 16:45
To samo u mnie juz o tym pisałem,

http://forum.ovh.pl/showthread.php?p...ed=1#post30154

jednak nie przedłuże wspolpracy i juz po 1 miesiacu się rozstaniemy.

vespa
07-03-2008, 17:12
No i jest już 7 marca a z ftp ciągle nie można się połączyć. Mam dwa konta na ovh i na obu występuje ten sam problem. A strony wymagają aktualizacji.

Jurg
01-03-2008, 03:59
Witam

Niestety mam to samo :/ połączenie jest notorycznie zrywane.
Napisałem już wcześniej w tym wątku http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=6596 i jak widać nie jeteśmy sami :]
Niestety, ze strony administracji nie ma żadnego odzewu :| grrrrr

Pozdrawiam

Jamci
24-02-2008, 12:31
Witam!!!

Mam problem, który doprowadza mnie do białej pasji... Już od kilku godzin próbuję wgrać pliki instalacyjne Joomla! na serwer. Używam totalcmd i za Chiny nie mogę dokończyć wgrywania Serwer ciągle mnie rozłącza. Próbowałem innych klientów i efekt jest ten sam... Nie jest to wina na pewno mojego firewalla, bo próbowałem przesyłać pliki nawet przy wyłączonym. Spotkał się już ktoś z takim problemem? Nie miałem takich kłopotów z wgrywaniem plików na inne konto (też w ovh), od razu cała paczka leciała pięknie, bez żadnego przerywania połączenia. A tu, zaraz zeświruję!!! Jest ktoś w stanie mi pomóc??

Pozdrawiam.