We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problm z instalacja joomli przez moduł.

cronix
20-02-2008, 00:26
nom zrobiłem tak ze wrzucilem pliki do katalogu www na koncie ftp i pozniej zainstalowalem za pomoca przegladarki. a teraz od kilku godzin (bo jak do tej pory to bylo ok) nie moge sie polaczyc z serwerem- pisze ze "uplynal czas polaczenia". zobaczymy co to jutro bedzie

joker777
19-02-2008, 23:38
czyli normalnie wrzuciłeś joomle na serwer? bez żadnych problemów? pytam bo też chce wrzucić z tym że co z tego jak później i tak nie będzie można nic zmieniać bo się nie dostane na serwer FTP...

cronix
19-02-2008, 23:36
już sobie poradziłem poprostu wrzucilem joomle przez prrogram ftp i zaistalowalem normalnie

denerwuje mnie teazr tylko to ze nie moge sie polaczyc z ftp w zaden sposob... no ale to juz inna bajka

joker777
19-02-2008, 23:29
nie wiem jestem tu nowy ale wydaje mi się że może to być spowodowane tym że coś tam się dzieje z FTP...

cronix
19-02-2008, 16:05
Witam, mam problem... posiadam darmowe konto na ovh> www.e-ekonomia.ovh.org i nie moge zainstalowac joomli poprzez moduł... na stronie wyświetla sie wszystko ok, ale po kilku minutach dostaje takiego mejla:

"Podczas instalacji modułu CMS dla domeny e-akademia.ovh.org wystąpił
błąd.

Komunikat błędu: Invalid username - bad character used.

Uwaga: Podstawową przyczyną błędu jest ŹLE wpisane hasło do bazy
danych.
Sprawdź swoje hasło do bazy danych i spróbuj ponownie.

Z poważaniem,
Biuro Obsługi Klienta OVH"

Hasło które podaje jest dobre na 150% więc nie wiem o co chodzi...