We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

prośba do admina

JaFranek
20-12-2005, 20:28
Cytat Napisał Łabędź
Można zawsze nowe grafiki dawać w nowym topic'u. Wtedy są w pierwszej wiadomości, a reszta to komentarze.

pozdrawiam
Bałagan się zrobi na forum, jeśli każdy będzie chciał zamieszczać swoje prace w oddzielnych tematach.

Ja proponuje zrobienie oddzielnego tematu do zamieszczania grafik i oddzielnego do ich komentowania i oba przykleić.
Na innych forach zdało to egzamin

Łabędź
20-12-2005, 12:37
Cytat Napisał THOR
Dziekuje za "błyskawiczną" odpowiedź
Wiedziałem "ptaQ" że na Ciebie zawsze można liczyc.
Pozdrawiam

hmm...no mniej wiecej tak...TYLKO chodzi o to żeby "userzy" nie pisali tam żadnych postów...po prostu TYLKO zamieszczali grafikę...zadnych ocen itd. Żeby było "czysto i przejrzyście"...jesli ktos będzie chciał wykorzystać w jakis sposób znajdującą sie tam grafikę po prostu to zrobi...a komentarze, sugestie i oceny można przecież wysłać do autora na PW
Można zawsze nowe grafiki dawać w nowym topic'u. Wtedy są w pierwszej wiadomości, a reszta to komentarze.

pozdrawiam

THOR
20-12-2005, 12:11
Dziekuje za "błyskawiczną" odpowiedź
Wiedziałem "ptaQ" że na Ciebie zawsze można liczyc.
Pozdrawiam

hmm...no mniej wiecej tak...TYLKO chodzi o to żeby "userzy" nie pisali tam żadnych postów...po prostu TYLKO zamieszczali grafikę...zadnych ocen itd. Żeby było "czysto i przejrzyście"...jesli ktos będzie chciał wykorzystać w jakis sposób znajdującą sie tam grafikę po prostu to zrobi...a komentarze, sugestie i oceny można przecież wysłać do autora na PW

Łabędź
20-12-2005, 12:06
Cytat Napisał THOR
Jesli to możliwe prosiłbym o odpowiedź odnośnie decyzji.
OK, założyłem dział na forum: http://forum.ovh.pl/forumdisplay.php?f=27
Pytanie tylko czy chodziło o coś takiego, czy bardziej o jakąś galerie?

pozdrawiam

THOR
20-12-2005, 12:00
Przepraszam że zawracam głowę ale mam pewną propozycję, a raczej pytanie .
Czy jest taka możliwość żeby utworzyć coś w rodzaju galerii na forum, gdzie "userzy" (np. tacy jak ja ) mogliby zamieszczać swoje prace graficzne związane z waszą "firmą" . Pytam dlatego że (przyznaje sie bez bicia ) nie wiem zbyt wiele o PHP, MySql i innych rzeczach tego typu (korzystam TYLKO z CMS-ów ) ale "dłubie" troszkę w grafice (Photoshop, Corel, Pain Shop Pro) i cos niecoś na temat wiem (choć nadal się "uczę").
Podsumowując ,chodzi o to że przydałoby się "miejsce" do zamieszczania TYLKO i WYŁĄCZNIE prac graficznych użytkowników. W postach niestety to nie zdaje egzaminu .
Jesli to możliwe prosiłbym o odpowiedź odnośnie decyzji.
Pozdrawiam - THOR (Natrętnik )

Xenon
17-12-2005, 11:39
Cytat Napisał jimmy
czemu twoj motyl jest niebieski a nie czarny?
lol dobre pytanie

jimmy
17-12-2005, 08:48
czemu twoj motyl jest niebieski a nie czarny?

Łabędź
09-12-2005, 13:19
Cytat Napisał czarnymotyl
Aby zostać modem, trzeba mieć odroine wiedzy, pokazać się na forum :-) jak bedziesz pomagal na forum, to w koncu zostaniesz zauwazony :-)
O tuż to!

:-)

pozdrawiam

czarnymotyl
09-12-2005, 12:20
Aby zostać modem, trzeba mieć odroine wiedzy, pokazać się na forum :-) jak bedziesz pomagal na forum, to w koncu zostaniesz zauwazony :-)

pozdraiwam

dogsportal
01-12-2005, 14:22
Mógłbym zostać moderatorem tego forum ?? Please..