We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Brak katalogu public_html

viola
31-01-2008, 10:17
Watek można zamknąć, problem rozwiązany.

bob123
22-01-2008, 13:38
Napisz na pomoc@ovh.pl sprawdza Ci uprawnienia i powinno sie wyjasnic

viola
22-01-2008, 13:17
Ok, jakoś przerzucilam te pliki, jednak po wejściu na strone jest taki komunikat:
"Witamy na stronie serwisu firmy OVH.

Nie masz prawa dostępu do żądanego katalogu. W katalogu nie ma indeksu lub katalog jest zabezpieczony przed odczytem.

Jeżeli jesteś właścicielem tego konta i szukasz informacji jak zainstalować własną stronę WWW, zapraszamy na stronę supportu firmy OVH

Jeżeli jesteś zainteresowany posiadamiem darmowego konta w tej domenie, zapraszamy na naszą stronę http://www.ovh.com/"

bob123
22-01-2008, 10:44
Stworz katalog www i do niego wrzucaj pliki.

viola
21-01-2008, 18:54
Poniewaz poprzedni mój watek został zamknięty, ale sprawa niejako sie z nim wiąże, zakladam nowy.

Bez problemu łacze się przez FTP na podane hasło i login jednak nie pokazuje się katalog o nazwie public_html, lub www ktora jest skrótem właśnie do public_html). Nie ma również innego katalogu, który zawierałby w swojej nazwie mój login lub ewentualnie adres strony. A własnie tamtam należy wprowadzić wszystkie pliki. Mimo to kopiuje pliki w puste okno Total Comandera, ale wcale mnie nie dziwi, że po wpisaniu adresu mojej strony do przegladarki nic na niej nie ma.

Gdzie tym razem lezy problem? Jesli nie jest on kontynuacją tamtego?