We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

SESJE 1000gp problem

wteq
21-01-2008, 19:32
Poradziłem sobie - piszę, bo może komuś się przydać.

Problemem okazało się kodowanie utf-8 i zapisywany na początku każdego pliku BOM (byte order mark). Wystarczyło go usunąć (zapisać plik bez BOM) i wszystko działa jak należy. http://pl.wikipedia.org/wiki/BOM

wteq
20-01-2008, 23:51
Witam serdecznie.
Mam problem z obsługą sesji na serwerze z oferty 1000gp. Zrobiłem sobie plik test.php którego zawartość to 3 linijki:

Kod:
Efekt działania:
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home.11/t/e/k/tekiela/wojtek/test.php:1) in /home.11/t/e/k/tekiela/wojtek/test.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home.11/t/e/k/tekiela/wojtek/test.php:1) in /home.11/t/e/k/tekiela/wojtek/test.php on line 2

działa na php5

Uprzedzam, że wiem, że jest to związane z wcześniejszym wysłaniem jakichś danych do przeglądarki. Problem w tym, że ja nie mam ani jednego znacznika html, żadnej spacji nawet w tym skrypcie która miałaby się wyświetlić na stronie, a mimo to error dalej wyskakuje. jakieś pomysły? byłbym wdzięczny...