We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

[gra internetowa] SpellForge

Einzeinbleth
20-12-2005, 18:41
Sa nowe linki do rss - http://einz.ovh.org/karczma.xml oraz http://einz.ovh.org/news.xml . Niestety na razie w karczmie zdazaja sie bledy ze skladnia xml, a to dlatego ze niektorzy uzywaja neidozwolonych znakow. Ale opera sobie z tym radzi Co do justowania to tak zrobie. Jak sie uporam z najwazniejszymi bledami
Btw moj skrypt zuzywa za duzo cpu czy to przejsciowy blad serwera :> wczesniej tego bledu nie bylo ... hmm

Łabędź
20-12-2005, 11:23
Cytat Napisał Einzeinbleth
Witam wszystkich!
Po pierwsze chcialem podziekowac administracji tego serwera, w szczegolnosci za bardzo dobra darmowa usluge
Prosze bardzo :-)

Cytat Napisał Einzeinbleth
A teraz chcialem wam przedstawic moja gre napisana w calosci w php + mysq, ktora uruchomilem wlasnie na tym serwerze. Dokladny opis gry jest w niej samej, tutaj nie bede pisal bo to duuzo tekstu. Po krotce: Rejestracja, logowanie, atakowanie innych, wygrywanie, bycie coraz silniejszym + dostep do malego shoutboxa [ktory tworzy wpisy do kanalu rss] oraz forum [ktore nie jest gotowe, obecnie jest zastapione innym].
Zapowiada się ciekawie.
Co do wyglądu - dał bym justowanie tesktu - lepiej się czyta, poprawił bym kodowanie - nie ma czasami pliterek, wzbogacił bym dzial 'o autorze' ;-).
Aha - RSS nie działają.

pozdrawiam

Einzeinbleth
30-11-2005, 10:40
Witam wszystkich!
Po pierwsze chcialem podziekowac administracji tego serwera, w szczegolnosci za bardzo dobra darmowa usluge

A teraz chcialem wam przedstawic moja gre napisana w calosci w php + mysq, ktora uruchomilem wlasnie na tym serwerze. Dokladny opis gry jest w niej samej, tutaj nie bede pisal bo to duuzo tekstu. Po krotce: Rejestracja, logowanie, atakowanie innych, wygrywanie, bycie coraz silniejszym + dostep do malego shoutboxa [ktory tworzy wpisy do kanalu rss] oraz forum [ktore nie jest gotowe, obecnie jest zastapione innym].
Gra posiada dwa kanaly rss: Karczma [shoutbox] oraz newsy.
Zapraszam !

//Edit: Oczywiscie sam ja napisalem od zera