We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z bazą i to spory

pest
22-01-2008, 23:39
A to przepraszam, ale zdziwiłem się po prostu bo od początku kiedy strona powstała, czyli jakieś 2 lata już zawsze było tam wpisane localhost a tu teraz nagle się zwaliło No ale najważniejsze że już działa

bob123
21-01-2008, 09:13
ok jakoś przywróciłem stronę do życia, w konfiguracji musiałem zmienić hosta z localhost na 127.0.0.1 i teraz działa

dziwne rzeczy ostatnio się dzieją z 60free
Tylko z Twojej winy. Powinno byc mysql.60free.ovh.org tak jak miales podane w mailu aktywacyjnym.

pest
21-01-2008, 00:13
ok jakoś przywróciłem stronę do życia, w konfiguracji musiałem zmienić hosta z localhost na 127.0.0.1 i teraz działa

dziwne rzeczy ostatnio się dzieją z 60free

credens
20-01-2008, 11:56
Przyłączam się do problemu. Każda próba wyeksportowania bazy kończy się identycznym błędem. Czyżby 60free schodziło na psy?

pest
19-01-2008, 14:10
Witam,
Wczoraj chciałem wejść na swoją stronę www.pest.ovh.org ale zobaczyłem ten nieprzyjemny komunikat "Serwis tymczasowo niedostępny." Posiadam stronę na ovh już chyba pare lat i to pierwszy taki problem. Oczywiście zaraz chciałem się zalogować do bazy mysql ale wyskakiwał błąd chyba #2000. Dzisiaj już mogę się zalogować do bazy, ale nic z nią praktycznie nie mogę zrobić, wszelkie próby eksportu bazy wywalają:

Kod:
Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /phpmyadmin/db_structure.php.

Reason: Error reading from remote server
Proszę o pomoc