We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Fatalny upload przez ftp

OPTRONET
01-07-2009, 15:45
Pod windę polecam program FlashFXP. Nie sprawił mi nigdy zawodu, obsługuje RAW komendy a nawet transfery pomiędzy serwerami ( o ile te to wspierają)

c64club
01-07-2009, 14:27
Ja mam 20gp. Transfer przytykał się po kilkunastu plikach, po 159 (zawsze) zawieszał się. Używałem gftp. Wkurzony poszedłem do kumpla, który ma windę i próbowałem totalcommanderem. 2 łącza, klika kompów i nic.

Aleeeeeeeeee... ale umowa! Zapewniają wygodną obsługę. Tylko musisz używać odpowiednich narzędzi. Midnight Commander zarówno z PC jak i z Jornady radzi sobie z każdym transferem. W dodatku obsługuje też edycję "na żywo" (tzn. cp do /tmp, vi, cp z /tmp).

Co dziwne - pod 60free nie miałem takich jajec.

mulat
22-05-2009, 15:12
u mnie to samo od kilku misięcy! a admini nic

koshin
10-03-2009, 11:47
Wiem, że wątek bardzo stary, ale ja ten problem mam już od kilku miesięcy. Próbuje z kilku łączy, z kilku komputerów, i zawsze to samo

Zmiana systemu na nic nie pomaga. (windows, linux)
Łącze też nie ma znaczenia (1 Mb/s, 60Mb/s)

Transfer plików działa falowo...

AlexB
15-01-2008, 23:30
To raczej nie ma związku z prędkością łącza ani z jego rodzajem. Transfer ftp na inne serwery przebiega bez zakłóceń.

kyca
14-01-2008, 21:49
mialem podobne problemy jak miałem internet drogą radiową.
obecnie netia i zero problemów z up

AlexB
14-01-2008, 19:01
Witam.
Mam konto na 1000gp.
Upload plików przebiega z długimi przerwami. Kilka plików zostaje wysłane w miarę szybko i bez problemów a kolejny "zatyka się".
Np. przesłanie 14 małych plików (w sumie 25 kb) trwało ok. 7 minut! Cyrk!
Czy ktoś ma podobne problemy?

AlexB