We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Ile czekac na serwer?

joker777
26-02-2008, 23:19
nom u mnie domena aktywowana... xD Tylko teraz problem :/ FTP nie działa... Wie ktoś za ile będzie wszystko w porządku? Proszę o info...

phenix123 jeśli kliknąłeś w ten link "dalej" i pokazał Ci się błąd to ja nie wiem co to może być... (tak jak mówiłem sam się tu mało orientuję)

Pozdrawiam

phenix123
21-02-2008, 14:57
witam
mam podobny problem dostałem email z indyfikatorem i dokonaną płatnościa i juz z 2 dni czekam na aktywacje
wg tego co napisał joker777
... wejdź w ten mail z nr zamówienia i kliknij w link na dole masz ...
wszedlem na ten link i mi tam sie okazało że mam błąd (Erreur) w wierszu koszty instalacji domeny
wie może ktoś co mam teraz z tym zrobić
prosze o pomoc

Z góry dzieki

joker777
20-02-2008, 23:04
u mnie problem polega na tym że: nie zakańczają mi zamówienia :| ile wy czekaliście po tym jak pani sekretarka do was zadzwoniła ? ;>

cronix
20-02-2008, 20:42
Cytat Napisał joker777
cronix to chyba nie kosztuje??
to czyli tlefon do nich? jeśli o to chodzi to dzwonisz na numer 0-8001 i dalej nie pamietam... a koszt polaczenia to chyba placisz tyko za jeden impuls albo tak jak bys dzwonił na miejscowa

joker777
20-02-2008, 18:56
cronix to chyba nie kosztuje??

spzaleskie jeśli masz problem z tym co myślę to wejdź w ten mail z nr zamówienia i kliknij w link na dole masz dalej podajesz nr tel dzwoni do Ciebie sekretarka i podajesz kod który oni Ci podają po wpisaniu nr tel. Później czekasz na maila i jedziesz dalej...

Z tego co wywnioskowałem to konto już masz skoro masz maila z klientem ovh więc wejdź do menadzera i zaloguj sie. Po aktywacji zamówienia dodaj domenę do menadzera.

Sam jestem tu nowy dopiero czekam na potwierdzenie domeny... Więc niech ktoś doświadczony oceni czy dobrze mówie...

Pozdrawiam

cronix
20-02-2008, 11:56
miałem taki problem i zadzwoniłem na telefoniczną informacje, okazalo sie ze podczas instalacji wystapil jakis blad ale szybko to usuneli wiec wszystkim ktorzy mja taki problem polecam odszukac numer swojego zlecenia i poprostu zadzwonic

pazdzio
02-02-2008, 23:52
Wczoraj chciałem założyć nowe konto na 60free, a tu mi do tej pory nie przyszło (24h).
A tydzień temu jak zakładałem, to mi po 5 minutach przyszło.
Na początku miałem problemy, ponieważ jak automat dzwonił do mnie na sekretarkę, i podawałem na 10000000% dobry numer to sekretarka mi podała że wpisałem błędny numer.

Założyłem drugi serwer wirtualny: to samo.
Założyłem drugie konto, oraz jeszcze inny server wirtualny: znowu to samo, ale za którymś razem poszło. (ovh chyba coś zmieniało, albo mieli jakiś problem techniczny.)

I potwierdzenie nie przyszło do tej pory.

Nie mam już siły. Nie wiem co robić, i nie oczekuję od Was że mi ktoś pomoże, bo tu nie ma co pomagać. Kiedyś było dobrze (4 dni temu). Teraz coś jest nie tak.

Proszę aby administrator przeczytał moją prośbę i zrealizował mi zamówienie nr. 3625225

spzaleskie
06-01-2008, 10:41
Ludzie weźcie coś poradźcie bo do dziś nie otrzymałem aktywacji konta czekam już dwa tygodnie. Napisałem do ovh nic nie odpisują, bo po co. Dostalem tylko e-maile z takimi tytulami:
Zamówienie nr 3492074
[NICHANDLE] spzaleskie@wp.pl tj11023-ovh

Proszę o pomoc.

kyca
05-01-2008, 21:47
ja kiedyś zakładałem to była kwestia godzin (jak nie minut), założyłem konto, następnie mail o płatnościach (0,00), potem fakturka i dane do konta.

ale to dawno było.

spzaleskie
05-01-2008, 19:36
Czekam na serwer już 2 tygodnie jaki jest limit czasu do dziś nie przyszedł mi e-mail o moim ftp? Wie ktoś moze?