We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z JP Galery 2.0

Hip3q
29-11-2005, 19:31
Dobra z tym juz sobie poradziłem zassałem ver. 2.0.1 z http://zsyp.vel.pl/download.php?cmd=click&id=52 i działa jak narazie dobrze...

Tylko musze ręcznie ładować pliki do katalogu, gdyz z pod PA nie chce

Hip3q
29-11-2005, 02:26
No wiec tak:

Adresik Linka Modułu: tutaj
Adresik Strony: tutaj
Adresik Modułu na Stronce: tutaj

K@iTO
29-11-2005, 00:50
Cytat Napisał Hip3q
Sluchajcie panoćki mam takiego małego problema z tym modułem galerii, a minowicie.
I teraz zabawa jak zawsze

podaj adres strony
podaj adres linka do galeri do sciagniecia
podaj adres strony gdzie ona jest!

Zobaczymy, pobawimy sie i odpowiemy

Hip3q
28-11-2005, 21:27
Sluchajcie panoćki mam takiego małego problema z tym modułem galerii, a minowicie.

Wszystko jest ok doputy dopuki nie bede chciał wprowadzić jakich kolwiek zmian, oczywiscie z PA, kiedy co kolwiek chce zmienic wyskakują mi następujące komunikaty.

"You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY cat ASC, id DESC' at line 1
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/k/o/m/komuinet/www/admin/galery.adm.php on line 492"

i

"You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY title ASC' at line 1
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/k/o/m/komuinet/www/admin/galery.adm.php on line 674"

Jezeli macie jakies pomysły to piszczcie, był bym dozgonnie wdzięczny, bo ja ni chusteczki nie wiem o co w(z) tym biega.

PS. testowałem to na Krasnalu i działało dobrze.

Pozdro for all...