We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

szukam klanowiczów...

Spider
02-07-2006, 12:31
heh troche przespałem i nie wiedziałem że tu tyle odpiwedzi....sorki ze tak późno ale dołączam aktualizajce...... http://god.rox.pl t5ym razem to nie jest americas army tylko to co pokochało moje serce

THOR
20-12-2005, 15:27
No tak wlasnie myslalem że chodzi Ci o TeamSpeaka . Oczywiscie jest taka mozliwosc. No ale wtedy musialbys grac na TYLKO z Polakami...no chyba ze znasz inne jezyki w stopniu takim ze inni Cie zrozumieja .
TeamSpeak to podstawa kazdego "zespolowego" shootera....grac w takie gry jak ET, CoD, MoH, CS online bez tego "narzedzia" to po prostu paranoja. TeamSpeak jest niezbedny do gry zespolowej.

PS A jesli nie chcesz sciagac AA to polecam Enemy Territory (257 MB) i zapraszam na serwery mojego klanu. . Jak bedziesz grzeczny to Cie nie kickne . Jak chcesz cos wiecej wiedziec na temat ET masz my GG.
Pozdrawiam deqko

deqko
20-12-2005, 15:21
Czyli ze grasz i w tym czasie mozesz gadac z innymi z teamu przez mikrofon :]
Dowudca timu np. wydaje polecenia itp ;}
ale glosowo
To mi sie wlasnie podoba :]

THOR
20-12-2005, 15:12
Cytat Napisał deqko
....Jeszcze jak by sie glosowo gralo ....
a dokladniej to co masz na mysli?

deqko
20-12-2005, 15:06
Mnie o to chodzi Quake mi sie znudzil w tym, ze lecisz na chama, strzelasz gdzie popadnie itp. Jeszcze jak by sie glosowo gralo To by byla jazda
O takie gry mi wlasnie chodzi

THOR
20-12-2005, 14:52
Cytat Napisał deqko
Pojdzie mi AA na:
Celeron 850
RAM 256
Grafika 64
Intentet 256kb/s
????
Chetnie bym z Wami zagral, ale nie wiem, czy sie oplaca sciagac
procek za słaby....i min.512MB RAM-u. Ale jak chcesz sprobuj...tylko ze zeby zaczac grac w ta "gre" musisz najpierw "zaliczyc" trening i wyslac wyniki na serwer...dopiero pozniej mozesz zaczac grac na serwerach. Gra jest trudna, bo jak juz pisałem wyzej powstala jako symulator do szkolenia zolnierzy...wiec wiesz....rózni sie ogromnie od np. Queka. I jak oczekujesz takiego typu zabawy to daj sobie spokoj....tam przedewszystkim liczy sie "team" i nie ma mowy o jakichkolwiek samotnych "rajdach" na wroga.
Mysle ze ulatwilem podjecie wlasciwej decyzji.
Pozdrawiam

deqko
20-12-2005, 14:17
Pojdzie mi AA na:
Celeron 850
RAM 256
Grafika 64
Intentet 256kb/s
????
Chetnie bym z Wami zagral, ale nie wiem, czy sie oplaca sciagac

THOR
20-12-2005, 11:21
Cytat Napisał Spider
....Dla tych którzy tej gry nie znajś informuję iż jest ona w pełni legalna a jedyna co trzeba zrobić by ją mieć to ściągnąć ją z neta ( 850 mb.). ZACHĘCAM http://sod.ovh.org
To nie jest JEDYNA rzecz którą trzeba zrobić....TRZEBA bowiem jeszcze "przejść" odpowiedni trening...a to juz nie jet takie proste jak zassanie gry.
PS Americas Army powstała jako symulator do szkolenia żołnierzy amerykańskiej armii...dopiero później zaadoptowano ją jako "grę". A co za tym idzie, różni się ona nieco od tradycyjnych shooterów. Sam system "celowania" jest już nieco inny....w 100% realizm...widzisz muszkę i szczerbinkę (jak ktoś był w wojsku wie o co chodzi ), pozatym "prawie" 100% realności...nie licząć "drobnych" błędów. Podsumowując - Dobry symylator pola walki.
Pozdrawiam

Łabędź
20-12-2005, 11:14
Cytat Napisał Spider
Witam , napisałem tu ponieważ myślę że może znajde kogoś kto interesuje się A*A. Jeśli nie to trudno. Na razie strona nie jest do końca dopracowana a skórka trochę dziwna. Można się czepiać praktycznie wszystkiego ale co tam.... ( aha i jeszcze raz thx Łabędź , a tak nawiasem mówiąc to już zrozumiałem , trzeba było powiedzieć że jak wysyłam na konto to mam wpisać bez txt :P ) Aha i przede wszystkim szukam klanowiczów. Dla tych którzy tej gry nie znajś informuję iż jest ona w pełni legalna a jedyna co trzeba zrobić by ją mieć to ściągnąć ją z neta ( 850 mb.). ZACHĘCAM http://sod.ovh.org
Coś Ci się popsuło:

http://sod.ovh.org/index.php?option=com_zoom&Itemid=32

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /home/s/o/d/sod/www/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 373

W sumie ciekawe, że taka gierka jest za darmo...

pozdrawiam

Spider
28-11-2005, 15:41
Witam , napisałem tu ponieważ myślę że może znajde kogoś kto interesuje się A*A. Jeśli nie to trudno. Na razie strona nie jest do końca dopracowana a skórka trochę dziwna. Można się czepiać praktycznie wszystkiego ale co tam.... ( aha i jeszcze raz thx Łabędź , a tak nawiasem mówiąc to już zrozumiałem , trzeba było powiedzieć że jak wysyłam na konto to mam wpisać bez txt :P ) Aha i przede wszystkim szukam klanowiczów. Dla tych którzy tej gry nie znajś informuję iż jest ona w pełni legalna a jedyna co trzeba zrobić by ją mieć to ściągnąć ją z neta ( 850 mb.). ZACHĘCAM http://sod.ovh.org