We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

FTP - Append/Restart not permited

benio178
19-02-2008, 13:37
Cytat Napisał bunio
Ściągnałem tam cos i jak to na stronke załadować.... A jest ktoś może chętny aby mi zrobić stronke?
a jakim budżetem dysponujesz?

bunio
29-01-2008, 15:40
Ściągnałem tam cos i jak to na stronke załadować.... A jest ktoś może chętny aby mi zrobić stronke?

kyca
08-01-2008, 22:33
google Ci pomoże. generalnie o html (język tworzenia stron - przyp. k), jak i PHP z MySql można pisać książki,
a po co się powtarzać jak wszystkie jest w necie.
na początek polecam webmaster.helion.pl

jeżeli nadal nie kumasz czaczy, zajrzyj
http://www.oswd.org/ - gotowe szablony za free, edytuj sobie (to już jest łatwe), i wsio. jak wgrać na ftp to też w necie znajdziesz.

bunio
08-01-2008, 20:15
Jak sie robi wogule stronke? ja mam wsyztsko puste nie wiemod czego zaczac bo sie na tym nie znam czy ktos mi może pomóc?

kamil
17-12-2007, 16:41
Sprawdź czy w pliku konfiguracyjnym serwera ftp masz wpisaną linię 'AllowStoreRestart on'. Pamiętaj o restarcie serwera ftp po zapisaniu zmian.

borg18
08-12-2007, 16:13
Mam panel Webmina i przy przesyłani progow na server i przypadkowym rozłączeniu, przy próbie dokończenia uploadu danego pliku rozłącza mnie i pisze Append/Restart not permited, jakie i czy jest polecenie dla Webmina by się tego pozbyc?