We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z wysyłanie plików

Łabędź
27-11-2005, 10:14
Cytat Napisał grzechoo
już mnie niezła złość bierze.
utworzyłem sobie darmowe konto, chciałem załozyć stronkę z galerią zdjęć, mam jakiś tam skrypt. wgrałem i nie działa!!
ale odpuściłem to, bo z php to ja kompletne dno (choć ponoć to miało być do zamontowania przez laika)

a teraz jak na złość nie mogę wgrać żadnych danych na ftp. nie wiem dla czego?
działam na total commanderze (najnowsza wersja) loguje się na ftp, mogę usunąć np katalog, ale nie wgram nic!, tzn jak chce wgrać kilka zdjęć to wgrywa mi tylko katalog i na pierwszym zdjęciu staje i po wszystkim. za kilka chwil pokazuje mi że połączenie przerwano i jest dno

co ja mam z tym zrobić?
Proszę spróbować użyć trybu passive.

pozdrawiam

grzechoo
27-11-2005, 09:52
już mnie niezła złość bierze.
utworzyłem sobie darmowe konto, chciałem załozyć stronkę z galerią zdjęć, mam jakiś tam skrypt. wgrałem i nie działa!!
ale odpuściłem to, bo z php to ja kompletne dno (choć ponoć to miało być do zamontowania przez laika)

a teraz jak na złość nie mogę wgrać żadnych danych na ftp. nie wiem dla czego?
działam na total commanderze (najnowsza wersja) loguje się na ftp, mogę usunąć np katalog, ale nie wgram nic!, tzn jak chce wgrać kilka zdjęć to wgrywa mi tylko katalog i na pierwszym zdjęciu staje i po wszystkim. za kilka chwil pokazuje mi że połączenie przerwano i jest dno

co ja mam z tym zrobić?