We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

co sie dzieje

jam_86
15-10-2007, 16:19
Prowadzę zamknięte forum a więc linkować nie będę, problem w tym że przez około 5-15 minut nie można wyświetlić strony "błąd wczytywania" dzieje się tak też z innymi stronami które znajdę w gogle z domenami ovh.org (tj. jak mojej strony nie można wyświetlić to ich też nie, ovh.pl działa bez problemu ). Dziś mi się to zdarzyło z 3 razy ale tylko po minucie odświeżenie strony od razu pomagało. Znalazłem posta w archiwum na tym forum koleś miał problem podobny tylko że mu nie działały wszystkie serwer ovh, odpowiedź była taka:
Prawdopodobnie korzystasz z uslug TP SA, jest problem z routingiem z TP SA do OVH.
ja mieszkam koło opola kolega jest z pod Wrocławia i też ma to samo jeśli problem by dotyczył faktycznie TP to i tak jest globalny bo przecież z TP-sy korzysta teraz wiele osób.

dziś to jest 15 października od godz 18 53-55 (i tak dość krótko) nie mogłem wyświetlić swojej stronki jak i zarówno przypadkowo znalezionych w gogle: http://www.kawiarnianaukowa.ovh.org/ ; http://keek.ovh.org/ ogólnie serwer przez 10 minut zachowywał sie niestabilnie.

Łabędź
15-10-2007, 09:58
Cytat Napisał jam_86
lecz przez ostatnie 2 tygodnie często siada wam cała usługa 60free
Szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych problemów.

Jaki błąd dostajesz? Jaka jest Twoja domena?

pozdrawiam

jam_86
14-10-2007, 20:14
Może lekki oftop, ale nie miałem gdzie to napisać, jestem użytkownikiem usługi 60free od około roku, bardzo sobie chwaliłem szybkość i niezawodność serwerów, lecz przez ostatnie 2 tygodnie często siada wam cała usługa 60free, (tz. nie można wyświetlić żadnej strony która jest na 60free) zdarza się to praktycznie co dziennie po kilka razy, chciałby sie zapytać czy jest to sytuacja chwilowa, jeśli tak to czym jest spowodowana i kiedy będzie ok, jeśli zaś to nie jest sytuacja chwilowa i postanowiliście sie nie przykładać do tej usługi też chciałbym o tym wiedzieć.

Pozdrawiam i mam nadzieje że post nie zostanie bez odpowiedzi.