We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z zoomgallery

bob123
01-10-2007, 08:34
Jezeli jest to rownoznaczne z usunieciem tych plikow z konta ftp to powinno wystarczyc.

grzesinek
30-09-2007, 12:05
Witam ponownie,
rzeczywiście, zaczyna brakować miejsca na moich stronach ale nie jestem pewien do końca czy to rozwiązuje problem.
Ale żeby mieć pewność to zapytam czy aby zwolnić miejsce na serwerze, wystarczy usunąć kilka galerii z poziomu admina, czy trzeba coś jeszcze robić?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

bob123
27-09-2007, 09:49
Napisz na pomoc@ovh.pl

grzesinek
27-09-2007, 09:36
Cytat Napisał bob123
Moze ten blad zwiazany jest z tym ze wykorzystales cala dostepna przestrzen na dysku: 60MB
Dziękuję, sprawdzę to, a teraz kolejne pytanie, proszę mi polecić, co mam zrobić aby wykupić większą przestrzeń na dysku i już nie przenosić całej strony.
Najlepiej żeby wszystko zostało tak jak jest ale z większą pojemnością dyskową i większą bazą danych ale sam nie mam pojęcia jaka byłaby najlepsza.
Z góry dzięki za odpowiedź.

bob123
27-09-2007, 09:10
Moze ten blad zwiazany jest z tym ze wykorzystales cala dostepna przestrzen na dysku: 60MB

grzesinek
27-09-2007, 08:45
Witam,
mam mały problem z galerią, od jakiegoś czasu nie mogę nic na nią wrzucić, a gdy wchodzę w przeglądanie fotek to pojawia się taki komunikat:
Warning: Division by zero in /home/p/z/s/pzsgkietlin/www/components/com_zoom/www/galleryshow.php on line 228
podaję adres strony: pzsgkietlin.ovh.org
mam pod sobą jeszcze 2 stronki i tam wszystko jest ok.
Baaardzo proszę o pomoc.
Grzegorz C