We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Bład w odebraniem i wysłaniem poczty

mariano
20-09-2007, 14:50
Hmm, wszystko wydaje sie byc ok. Sprobuj pojsc za rada specow z Microsoftu i sprawdz ustawienia firewalla w swoich windowsach. Byc moze nie przepuszcza ruchu smtp i pop3.

Piotrusnetpll
18-09-2007, 17:02
pod XXXX kryje się piotrus.net

mariano
18-09-2007, 12:41
Zob. http://support.microsoft.com/kb/191687

Co sie kryje pod "XXXX.pl"? Jesli nie chcesz podawac tu swojej domeny, to skontaktuj sie z nasza pomoca techniczna: pomoc@ovh.pl

Piotrusnetpll
17-09-2007, 16:56
Przepraszam za podbicie, ale to jest dla mnie bardzo ważna rzecz ... w końcu poczta jest niezbędna do funkcjonowania w internecie. Proszę o pomoc ze strony OVH .

Piotrusnetpll
15-09-2007, 23:40
Witam,

mam problem z odebraniem i wysłaniem poczty,
niedawno wszystko działało dobrze, aż w pewnym momencie coś się stało i poczta przestała mi działać przez program Outlook Express,
przez webmail wszystko działa,
niedawno mogłem jeszcze odbierać maile, ale teraz po zmianie w panelu ovh dostosowałem moją pocztę aby przekierowywała maila na inny mój adres,

Moje ustawienia w outlook express:

Moją pocztę przychodzącą obsługuje serwer: POP3
Poczta przychodząca: pop3.XXXXX.pl
Poczta wychodząca: smtp.XXXXX.pl

Serwer poczty wychodzącej:
Nazwa konta: admin%XXXXX.pl

Serwer poczty wychodzącej:
Zaznaczone - Serwer wymaga uwierzytelnienia

Porty są standardowe.

Błedy jakie wyświetla mi po zalogowaniu na pocztę:
1.
Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'Moja poczta', Serwer: 'smtp.XXXXX.pl', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E
2.
Zalogowanie na serwerze przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła jest niemożliwe. Konto: 'Moja poczta', Serwer: 'pop3.XXXXX.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR authorization first', Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC18

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc