We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nie mge się zalogowac do MySQL

Zin
30-08-2007, 18:29
Cytat Napisał mariano
Sprobuj moze raz jeszcze zresetowac haslo sql w managerze.
Zmieniłem hasło w menagerze i dalej to samo.

Cytat Napisał mariano
moze cos Ci sie pomylilo z haslem.
Nigdy nie mam problemów ze swoimi hasłami.

Hasło powinno być chyba takie same jak te którym trzeba logowac się na serwer FTP, w koncie necro działa to jak należy zaś w mci także wpisuję te samo hasło do Mysql co do FTP a mimo to mam jakiś bład o nie poprawności hasła!! Więc jeśli poprawnie mnie loguje do FTP tym samym hasłem to czego do licha chce ode mnie ten MySQL?

mariano
29-08-2007, 13:14
Sprobuj moze raz jeszcze zresetowac haslo sql w managerze. Od strony systemu wszystko wyglada ok, wiec moze cos Ci sie pomylilo z haslem.

Zin
29-08-2007, 12:26
Problem jest tego typu, że mam dwa konta, jedno necro.ovh.org a drugie mci.ovh.org. I jest taka sprawa, że na tym pierwszym działam już od dawna na bazie danych a na tym drugiem dopiero dziś chciałem zacząć. Wpisuję według procedury Nazwa_konta.ovh.org/phpmyadmin jest ten panel i wpisuję nazwę konta i hasło do niego które sam ustaliłem. Wyskakuje komunikat, że hasło jest złe, zaznaczam jeszcze raz, że nigdy się nie logowałem do bazy danych na tym koncie. Jak chcę się zalgowac do bazy na tym pierwszym to wchodzi bez problemu. O co tam chodziło bo już nie bardzo pamiętam.. czy było trzeba jakąś aktualizację MySQL'a przejść? Wiem, że mogę tworzyć kolejne tabele na tym pierwszym koncie, ale chciałbym żeby to było uporzadkowane bo na tamtej bazie mają być zupełnie inne informacje niż na tej pierwszej i nie chce żeby przez to równiez mi się baza na tym pierwszym koncie szybko zapchała. Proszę o pomoc, wskazówki etc. Podejrzewałbym, że te drugie konto ma już nieźle zapchane miejsce, ale mimo to chyba powinno dać się chociaż zalogowac do bazy a co najwyżej nie powinno się dać tworzyć tabel.

Pozdrawiam i jeszcze raz liczę na szybką odpowiedź.