We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z jportalem

maxior
21-04-2007, 11:27
a)
1. Wszystko jest na www.zsyp.pl
2. jPORTAL ma dziury ale nie jest tak Ľle
3. Dlaczego po zmienie stopki w panelu admina, nadal zostaje stara stopka?

Nie nadałe¶ odpowiednich uprawnień CHMOD na plik messages.php. Je¶li nie chcesz, lub nie możesz tego robić to stopkę zmień ręcznie w pliku messages.php. Chmod jaki należy nadać na plik to 777.

b) Jak to nie możesz ?

ŁabędĽ
22-08-2005, 18:36
Cytat Napisał groncu
Nie tego juz próbowałem i nic no nic niestety musze odpu¶ić sobie ovh i jportala ;/. A miało bbyc tak pięknie trzeba napisać tym jportalowcom zeby cos z tym zrobili ;] bo to naprawde loozacki portalek i jest dobra alternatywa gdy z angielsko języcznymi sziksami nie bardzo mozna sobie poradzić
SOA#1

http://labedz.ovh.org/jportal/

pozdrawiam

ŁabędĽ
22-08-2005, 18:36
Cytat Napisał groncu
Nie tego juz próbowałem i nic no nic niestety musze odpu¶ić sobie ovh i jportala ;/. A miało bbyc tak pięknie trzeba napisać tym jportalowcom zeby cos z tym zrobili ;] bo to naprawde loozacki portalek i jest dobra alternatywa gdy z angielsko języcznymi sziksami nie bardzo mozna sobie poradzić
SOA#1

http://labedz.ovh.org/jportal/

groncu
11-08-2005, 23:50

mwerpachowski
09-08-2005, 10:18
Podpisuje się odno¶nie problemów z działaniem jportal... może lepiej sprawdzić najpierw na forum jportala. Chiba chmody pomoże...

ŁabędĽ
08-08-2005, 15:01
Cytat Napisał groncu
1.Portal instaluje sie ładnie.
Mozna sie po nim poruszać itd ale ....
szlak mnie trafia kiedy po raz setny juz próbuje w panelu admina wej¶c do ustawień i zapisać zmiany które wprowadzilem - po wprowadzeniu zmian strona jest nieaktywna, wyskakuje tylko jakis kod php z ustawieniami i dupa.
Uzywam jportala 2.3.1 bo wczesniejsze wogóle nie chc± sie zainstalować.
A i jeszcze jedno nie wprowadzam jaki¶ konkretnych zmian - zmieniam np. moje imię i nazwisko w stopce.
Niestety JPortal w dziwny sposób przechowuje swoje dane/skrypty. Np. lubi zmieniać atrybuty skryptów na do zapisu dla wszystkich, co powoduje, że taki plik nie uruchamia się ze względów bezpieczeństwa. Prawdopodobnie do poprawnej pracy w serwisie 60free JPortal potrzebuje paru poprawek...

Cytat Napisał groncu
2. Drugi problem nie ma zwiazku z jportalem, ale jest on podobny do problemu jakiegos kolesia który tez juz o tym na formum pisał. Nie moge do cholery skasować folderu admin od jportala hmmmm hehe a jednak jest to problem zwi±zany z jportalem (ah ten j portal )
Prosze poszukać katalogu o nazwie ' ' - SPACJA lub podobnego. Prawdopodobnie to stanowi problem. Nie wiem czy jaki¶ klient ftp obsługuje takie katalogi, ale raczej powinien :-)

pozdrawiam

groncu
06-08-2005, 17:15
1.Portal instaluje sie ładnie.
Mozna sie po nim poruszać itd ale ....
szlak mnie trafia kiedy po raz setny juz próbuje w panelu admina wej¶c do ustawień i zapisać zmiany które wprowadzilem - po wprowadzeniu zmian strona jest nieaktywna, wyskakuje tylko jakis kod php z ustawieniami i dupa.
Uzywam jportala 2.3.1 bo wczesniejsze wogóle nie chc± sie zainstalować.
A i jeszcze jedno nie wprowadzam jaki¶ konkretnych zmian - zmieniam np. moje imię i nazwisko w stopce.

2. Drugi problem nie ma zwiazku z jportalem, ale jest on podobny do problemu jakiegos kolesia który tez juz o tym na formum pisał. Nie moge do cholery skasować folderu admin od jportala hmmmm hehe a jednak jest to problem zwi±zany z jportalem (ah ten j portal )