We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z Newsletterem

mynko
21-08-2007, 18:12
Nikt z was nie ma newslettera na stronie?
Nikt nie spotkał się z podobnym problemem?

mynko
21-08-2007, 15:03
Dzieki bardzo. To rozumiem teraz.

Ale nadal nie wiem jak wysłać maila ze strony www w ten sposób aby zapisać się na listę???

Mynko

sancio
21-08-2007, 14:13
Cytat Napisał mynko
Od pomocy OVH dostałem informację o adresie alternatywnym ale nie wiem jak go zastosować podaję go poniżej:

Subscribe alternate address

Proszę o pomoc jak można zapisać się na listę mailingową przy pomocy strony www?
Jeśli chcesz zapisać adres: nowyadres@przyklad.pl do newslettera nazwalisty@twojadomena.pl to wysyłasz maila od siebie na adres newslettera:

nazwalisty-subscribe-nowyadres=przyklad.pl@twojadomema.pl

na konto nowyadres@przyklad.pl przyjdzie mail z potwierdzeniem zapisania.

Sancio

mynko
21-08-2007, 12:04
Witam

Założyłem listę mailingową i chciałbym aby odwiedzający stronę www mogli się na nią zapisywać przy pomocy formularza znajdującego się na stronie.
Wpisując adres mailowy i wysyłając go na adres subskrypcji. W tym wypadku newsletter-subscribe@parkwodny.com.pl

Pomimo wielu prób z różnymi skryptami nie udało mi się wysłać maila na adres subskrypcji. Na wszystkie inne adresy tak ale na ten nie.

Gdy wysyłam maila przy pomocy programu pocztowego wtedy nie ma problemu wszystko dociera na adres subskrypcji (czyli newsletter-subscribe@parkwodny.com.pl).

Poniżej podaję jeden ze skryptów z którego korzystałem:

Proszę wpisz swój adres e-mail:

if ($_POST["email"]) {
mail("newsletter-subscribe@parkwodny.com.pl", "", "",
"From: {$_POST["email"]}");
echo "Na podany adres e-mail została wysłana wiadomość z prośbą o
potwierdzenie wpisu";
}
?>

Od pomocy OVH dostałem informację o adresie alternatywnym ale nie wiem jak go zastosować podaję go poniżej:

Subscribe alternate address

Proszę o pomoc jak można zapisać się na listę mailingową przy pomocy strony www?