We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

2 problemy

boniek00
17-08-2007, 12:15
Pierwsze zapomniałem hasła do swojego forum, mając dostęp do forum przez ftp jak mogę je odzyskać?
Raczej nie masz szansy odzyskać hasła dysponując dostępem do ftp, ponieważ hasła trzymane sa w bazie.

Musiałbyś połączyć się ze swoją bazą za pomocą phpmyadmina, znaleźć tabelę w której przechowywani są użytkownicy (nazwa tabeli {prefix}_users). Odnaleźć użytkownika dla którego chcesz zmienić hasło na nowe i edytować pole 'password' w znalezionym wierszu.
Hasła są przechowywane w postaci zaszyfrowanej za pomocą funkcji md5().

Po drugie jak to naprawić na forum nie działa "przypominanie hasła", pojawia się biały ekran, a nawet jak chcę wsłać do kogoś pm lub pm na maila też nie działa pojawia się biały ekran.
Musisz w panelu administracyjnym swojego forum zmienić metodę wysyłania maili na użycie serwera SMTP. (Konfiguracja -> Ustawienia Email'i).

Pozdrawiam,

hakowy
17-08-2007, 11:54
Witam, mam 2 problemy:
Pierwsze zapomniałem hasła do swojego forum, mając dostęp do forum przez ftp jak mogę je odzyskać?
Po drugie jak to naprawić na forum nie działa "przypominanie hasła", pojawia się biały ekran, a nawet jak chcę wsłać do kogoś pm lub pm na maila też nie działa pojawia się biały ekran.

Czy ktoś może mi pomóc?