We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z zainstalowaniem...

medziu
09-10-2007, 16:14
mam ten sam problem co przedmowca. ktos moze napisac czemu to wyskakuje ??

matek143
17-08-2007, 21:46
Teraz za to mam inny błąd

CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_admin'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_articles'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_article_cats'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_blacklist'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_comments'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_custom_pages'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_download_cats'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_downloads'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_faq_cats'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_faqs'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_flood_control'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_forum_attachments'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_forums'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_infusions'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_messages'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_messages_options'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_news'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_news_cats'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_new_users'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_ratings'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_online'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_panels'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_photo_albums'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_photos'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_poll_votes'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_polls'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_posts'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_settings'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_shoutbox'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_site_links'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_submissions'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_threads'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_thread_notify'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_user_groups'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_users'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_vcode'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_weblink_cats'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_weblinks'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_buttons'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_cautions'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_cautions_config'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_colors'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_panels_article'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_panels_download'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_panels_forum'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_rss_builder'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_site_links_groups'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_eps_points'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_eps_rangs'CREATE command denied to user 'matek143'@'localhost' for table 'ep_forumrang'Skrypt nie mógł stworzyć jednej lub więcej tabel w bazie danych.

Zacznij instalację powtórnie.

Jeśli nie możesz rozwiązać tego problemu wejdź na
oficjalną stronę php-fusion.co.uk
Oficjalny Polski Support php-fusion.pl
lub na eXtreme-fusion.pl
:/

boniek00
17-08-2007, 08:38
Miałem już kiedyś mod php-fusion na tym serwerze i wszystko śmigało, dzisiaj postanowiłem ponownie go zainstalować i mam błąd podczas instalacji :/
Prawdopodobnie podczas instalacji mod php-fusion jako host bazy danych podałeś localhost zamiast mysql.60free.ovh.org.

http://60free.ovh.org/pl/support/faq.html#faq44

Pozdrawiam,

matek143
16-08-2007, 19:51
Miałem już kiedyś mod php-fusion na tym serwerze i wszystko śmigało, dzisiaj postanowiłem ponownie go zainstalować i mam błąd podczas instalacji :/

Przeszukałem forum, zmieniałem chmody i nic nie pomaga