We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Jaki serwer ?

maxix
16-08-2007, 22:11
Cytat Napisał Wojtass
Witam, mam problem w wyborze serwera.

mam strony www.kabarety.fani.pl
i www.kreskowki.fani.pl

no i poszukuje na to serwer.

pytanie czy ten najlepszy serwer wirtualny na to wystarczy ? (obie strony notuja ogladalnosc okolo 50 000 uu dziennie)
czasami na stronach jest razem po 1000 online odiwedzajacych.
jesli chcesz miec kontrole nad tym co jest na serwerze zainstalowane, to proponuje serwer dedykowany (mozliwosc konfiguracji serwera dla wlasnych potrzeb)

jesli nie wirtualny to dedykowany - tylko jaki ?
Posiadam serwer dedykowany SuperPlan 2007+ i osobiscie nim zarzadzam i powiem (a raczej napisze), ze jestem zadowolony z jego pracy. Posiadam na serwerze spore serwisy (z duzymi ilosciami UU) i nie ma problemow z obsluga stron www

niestety nie wiem jak sie konfiguruje takie serwery. czy moge liczyc na pomoc ze strony firmy ovh ?
Prawdopodobnie nie, lecz ja nie bede sie wypowiadac za firme OVH.

czy jest mozliwosc przetestowania jakiegos konta (powiedzmy 5 dni)?
nie ma takiej mozliwosci - ale jak pisze powyzej - w imieniu firmy OVH nie bede sie wypowiadac.

Wojtass
16-08-2007, 14:09
Witam, mam problem w wyborze serwera.

mam strony www.kabarety.fani.pl
i www.kreskowki.fani.pl

no i poszukuje na to serwer.

pytanie czy ten najlepszy serwer wirtualny na to wystarczy ? (obie strony notuja ogladalnosc okolo 50 000 uu dziennie)
czasami na stronach jest razem po 1000 online odiwedzajacych.

jesli nie wirtualny to dedykowany - tylko jaki ?
niestety nie wiem jak sie konfiguruje takie serwery. czy moge liczyc na pomoc ze strony firmy ovh ?

czy jest mozliwosc przetestowania jakiegos konta (powiedzmy 5 dni)?

z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz

Pozdrawiam