We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

!Problem! (Tibia)

orzech000
06-07-2009, 22:08
Witam poszukoje osoby ktora by mi pomogla nauczyla mnie wrzucac silniki ots na dedyki

grz3chu
03-06-2009, 15:48
Cytat Napisał Thomas524
Dzien dobry a wiec mam problem z Tibia a dokladniej z bledem ktory przy niej wyskakuje, gram w Tibie juz dosyc spoo i od jakis 2 tygodni pojawia mi sie blad kotrego nie rozumiem. Robilem juz wszystko co sie dalo typu reinstlowalem przezucalem na inne partycje usuwalem mapy itd i nic to nie dalo nie wiem dlaczego. Jesi ktos by byl zainteresowany mi pomoc a bardzo bym o to prosil to umieszczam link niestety w speedy sharze poniewaz nie wiem dlaczego ale nie moglem umiescic tutaj screena z imageshocka ;/ Bardzo prosze o pomoc !

http://www.speedyshare.com/992757985.html
Trojan-Dropper.Delf jakby ktoś chciał ściągnąć

Thomas524
30-05-2009, 12:27
Dzien dobry a wiec mam problem z Tibia a dokladniej z bledem ktory przy niej wyskakuje, gram w Tibie juz dosyc spoo i od jakis 2 tygodni pojawia mi sie blad kotrego nie rozumiem. Robilem juz wszystko co sie dalo typu reinstlowalem przezucalem na inne partycje usuwalem mapy itd i nic to nie dalo nie wiem dlaczego. Jesi ktos by byl zainteresowany mi pomoc a bardzo bym o to prosil to umieszczam link niestety w speedy sharze poniewaz nie wiem dlaczego ale nie moglem umiescic tutaj screena z imageshocka ;/ Bardzo prosze o pomoc !

http://www.speedyshare.com/992757985.html

aretom
13-10-2008, 11:30
ja też grałem w tibie i mam na sprzedaż itemy i różne chary może jesteście zainteresowani?

http://www.speedyshare.com/694707617.html

Rob
08-08-2007, 22:11
Witam

No-ip aktualizuje informacje o zawnętrznym IP, ale nie realizuje przecież routingu.

Tu problem polega na tym, że gość o zewnętrznym IP nie może hostować usług na zewnątrz, bo nie ma przekierowanego portu. Ma otwarty port i serwer na wewnętrznym natowym ip.

Jedyne co możesz zrobić to poprosić providera o przydzielenie zewnętrznego ip, lub przekierowanie portu serwera. W grę wchodzi także zakup serwera dedykowanego, lub vps-a, albo wykupienie hostingu u kogoś kto taki serwer posiada i będzie chciał hostować serwer gier

Pozdrawiam,
Rob

mobit
08-08-2007, 09:27
Rozumiem, że to rodzaj prośby do posiadacza serwera dedykowanego, żeby cię hostował. Za darmo? Zwykle serwery dedykowane mają większą pulę IP i jeden pewnie mógłbyś dostać albo może nawet wystarczyłby ten głowny dla serwera.

Przyznam, że ja się nie podejmę aby cię hostować, bo i tak mam trudne życie, a to może być sporo kłopotu.

Nie wiem czy rozważałeś wykorzystanie no-ip.net czy jakoś tam. Bierzesz od nich mały programik, który umieszczasz na włąsnym serwerze i on dba by w opisie domeny było zawsze właściwe IP nawet jak co 5 minut będzie się zmieniać.

Sensibles
03-08-2007, 20:06
Już od dawna gram w Tibie, i od niedawna za pragąłem załozyc własny server
niestety mam wew. IP, używałem programu hamachi lecz niestety bardzo mało osób chce grac, więc mam pytanie czy da sie mój server "włożyc" na jakiś server typu OVH, i dzięki temu on by go hostował??? Proszę o niepisanie "lol" lub "nie wiem" lub "to przestań bawic sie w OTS jak ci sie hamachi nie podoba..." Uprzedzam, że nie mam jak zmienic sobie IP na zew. Po prostu proszę odp. "nie" lub tak i proszę wytłumaczyc jak to był bym bardzo wdzięczny