We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

PHP-Fusion v6.01.11 problem z mailami

mariano
02-08-2007, 10:24
Nie, nie, fragment kodu, o ktorym pisze, musi byc gdzies wyzej. Poszukaj dobrze.

adam-as
01-08-2007, 16:53
Hmm ta linijka wygląda u mnie tak:

Kod:

Trochę różni się od Twojego przykładu. Zerknij proszę i powiedz co powinienem podmienić. Tak na chłopski rozum, usunąłem ".$locale['406']." i w to miejsce wpisałem swojego maila, ale efekt był taki że na przycisku był mój adres mailowy - więc kiszka.

Może teraz będziesz wiedział co tam zmienić. Ja tymczasem pogoogluje trochę.

mariano
01-08-2007, 14:45
Cytat Napisał adam-as
Nie bardzo wiem o co chodzi z włączeniem debug (tzn może wiem, ale nie wiem że tak to się nazywa).
Masz komunikat:

Kod:
ERROR: MAIL not accepted from server: 554 5.7.1 : Sender address rejected
Php-fusion ustawia pewnie adres nadawcy na adres podany w formularzu, stad ten blad. To musi byc Twoj mail. Na Twoim miejscu poszukalbym jakiegos rozwiazania w googlach albo zrobil tak: otwierasz plik contact.php szukasz linijek:

Kod:

".$locale['402']."

i zamieniasz na:

Kod:
(w polu value oczywiscie Twoj mail)

Moze zadziala, moze nie, ale sprobowac mozna...

adam-as
01-08-2007, 13:51
adres to http://swiss-auchan.ovh.org
Proszę, tylko nie komentuj zawartości tej strony hehe. Służy mi ona jako miejsce do ćwiczeń ;-).

Nie bardzo wiem o co chodzi z włączeniem debug (tzn może wiem, ale nie wiem że tak to się nazywa).

mariano
01-08-2007, 10:59
Musisz w jakis sposob wlaczyc debug i zobaczyc, jakie komunikaty podaje serwer poczty (poczta.o2.pl).

Gdzie masz php-fusion na koncie? Bo jakos doszukac sie nie moge...

adam-as
31-07-2007, 22:59
Dobry,

Wien że funkcja mail jest wyłączona w OVH - ok.
Można jednak wysyłać przez skrypty jak np w php-fusion.
Wpisałem dane jak w załączonym obrazku:

I niestety nie działa.

Do ciekawych rzeczy należy to że jak internauta wypełnia formularz kontaktowy i w polu gdzie ma podać swój e-mail, podaje mój - to wtedy dostaję tą wiadomość.
Proszę o jakąś ewentualną pomoc tych którzy wiedzą co w kodach php-fusion piszczy..