We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

60free.ovh.org się nie otwiera

males
28-11-2005, 11:59
no cyka. Musze pochwalic administratorow servera za szybkie rzeczowe odpowiedzi. To duzy + w dzisiejszych czasach

THOR
28-11-2005, 10:46
Ok...dzięki Łabędź, co ja bym bez ciebie biedny zrobił . Cierpliwy to ja jestem, poczekam ..no problem. A tymczasem spadam pogrzebać na Googlasa . Pozdrawiam.

Łabędź
28-11-2005, 10:43
Cytat Napisał THOR
Witam Ja mam cos takiego jak chcę otworzyc stronę:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host '60free3.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/v/a/l/valhalla/www/maincore.php on line 131
Unable to connect to SQL Server

Co to oznacza?
To znaczy, że baza już wstaje :-)
Cierpliwości.

pozdrawiam

THOR
28-11-2005, 10:40
Witam Ja mam cos takiego jak chcę otworzyc stronę:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host '60free3.ovh.net' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /home/v/a/l/valhalla/www/maincore.php on line 131
Unable to connect to SQL Server

Co to oznacza?

skaldet
28-11-2005, 10:32
dane sa bardzo wazne bardzo ja jak na razie mam tylko ladne okienko z mamby robta cos

no i jak przystalo na wspanialy serwer wsyzstko dziala

Łabędź
28-11-2005, 10:19
Cytat Napisał males
no juz sie otwiera. Tylko szkoda ze \sie wysypala baza danych. I nie dziala mysql
Złośliwość rzeczy martwych.

Poszedł system plików na serwerze bazy danych. Nikt nie wie dlaczego... No dobrze wie.... Bo to poniedziałek

Robimy to, i mam nadzieje, że obejdzie się bez strat danych.

pozdrawiam

males
28-11-2005, 10:16
no juz sie otwiera. Tylko szkoda ze \sie wysypala baza danych. I nie dziala mysql

skaldet
28-11-2005, 09:49
no i znowu dnia 28.11.2005 rokuu cos sie zrypalo z serwerem licze na szybka naprawe ale ja mam sczecie jak grzebie przy stronce zawsze cos pada :P

guitarmaster
24-11-2005, 15:21
a moja stronka dalej nie dyiala i nie wiem dlaczego

Łabędź
24-11-2005, 15:17
Cytat Napisał Michał Roguski
a dzisiaj znowu nie działa... co się dzieje??
Jest to ciąg dalszy tego co było wczoraj. Jest to problem sprzętowy, narazie niestety bliżej nie określony. Podejrzewamy dysk lub zasilacz... Sprawa jest w trakcie rozwiązywania.

Przy okazji powstał pomysł nad stworzeniem systemu redudantnego, który takie problemy w przyszłości wyeliminuje.

pozdrawiam i życzę cierpliwości :-)

Michał Roguski
24-11-2005, 15:03
a dzisiaj znowu nie działa... co się dzieje??

zico
24-11-2005, 14:56
niestety znowu cos padlo strona sie rowniez nie otwiera

THOR
24-11-2005, 14:55
Witam .Mam pytanko....Czy to znowu awaria serwerka czy może inny powód? Pytam bo nie wiem co robić

skaldet
23-11-2005, 11:31
Ok dzieki za wyczerpujaca odpowiedz i szybka

THOR
23-11-2005, 09:52
Cytat Napisał Łabędź
Jest problem techniczny z serwerem proxy 60free...
OK Łabędź, nie ma sprawy...najważniejsze że jest szybka odpwiedź. A juz szukałem "nowego" miejsca na moją stronkę . Dziękuje za wyjaśnienie i serdecznie pozdrawiam

Łabędź
23-11-2005, 09:34
Cytat Napisał skaldet
moze by tak ktorys z adminow sie wypowiedzial, ja wiem ze to darmowe konto ktore jest super i pewnie wiele ludzi z niego korzysta i fajnie by bylo wiedziec czy to tylko cos padlo czy wogole juz tego nie bedzie
Jest problem techniczny z serwerem proxy 60free. Prawdopodobnie pada dysk. Dziś będzie jeszcze jedna przerwa w działaniu - na zmianę dysku.

O dane nie musicie się martwić, są na innych komputerach :-)

60free nie ma zamiaru kończyć swojej działalności.

pozdrawiam

almanea
23-11-2005, 09:23
Cytat Napisał THOR
...jeśli bedzie działac dalej ...możecie zobaczyc. (uprzedzam ze to moja 1 więc zadnych "frykasów" nie ma )
Gości masz, użytkowników masz, strona

THOR
23-11-2005, 09:19
...juz działa ...ja bardzo dziękować

Lupus
juz dziala ;D

almanea
60free.ovh.resurrection

skaldet
23-11-2005, 09:09
moze by tak ktorys z adminow sie wypowiedzial, ja wiem ze to darmowe konto ktore jest super i pewnie wiele ludzi z niego korzysta i fajnie by bylo wiedziec czy to tylko cos padlo czy wogole juz tego nie bedzie

THOR
23-11-2005, 08:28
Cytat Napisał Lupus
no tak.. a ja wczoraj w nocy tyle siedzialem nad forum zeby to wszystko ladnie wygladalo, i wyglada... jak sobie tylko wyobraze :P

nie no mam nadzieje, ze to nie koniec ;]
no dokładnie...ja cały dzień poświeciłem żeby w koncu "stronę" odpalić, testowałem Blue Dragon, jPortal i kilka mniej znanych CMSów i w końcu zainstalowałem PHP-Fusion. Dodam ze nigdy nie miałem do czynienia z CMS ale przyznam ze spodobał mi sie ten sposób wykreowania własnej ,ciekawej strony.
TU znajduje sie moja strona...jeśli bedzie działac dalej ...możecie zobaczyc. (uprzedzam ze to moja 1 więc zadnych "frykasów" nie ma )

Lupus
23-11-2005, 08:19
no tak.. a ja wczoraj w nocy tyle siedzialem nad forum zeby to wszystko ladnie wygladalo, i wyglada... jak sobie tylko wyobraze :P

nie no mam nadzieje, ze to nie koniec ;]

almanea
23-11-2005, 08:15
Poprzedni serwer na którym byłem (bobos.ca) też zamilkł w ciągu 1 dnia, bez słowa komentarza, ale wiesz to "Canada", a był również bardzo dobry, bez reklam, "popapów" i innych wynalazków. A co do przygody z cms, to warto spróbować, warto
Ale wiesz co, my tu już prawie stypę robimy

THOR
23-11-2005, 08:05
No delikatnie "pisząc" jestem ...bo dopiero co zacząłem pasjonującą przygodę z CMSami i juz problemy. Wiem, wiem...to darmowy serwer no ale jestem poczatkujący i chciałem najpierw wypróbować "wynalazek" jakim jest CMS więć wybrałem 60free.ovh.org a tu ...poooopa

almanea
23-11-2005, 07:54
No nie działa, ale forum działa, to teraz już wszyscy wiedzą, że nie działa
A teraz na serio. Na stronie głównej nie usunieto jeszcze banera 60free, więc może jeszcze zadziała

THOR
23-11-2005, 07:26
Głowna strona serwera a także moja strona nie chce sie otworzyć. Wczoraj wszystko było OK, zainstalowałem PHP-Fusion, wszystko poustawiałem...moja stronka była juz ładna i gotowa a dzisiaj nie mogę na nią wejść . Przy próbie połaczenia z serwerem FTP za pomoca klienta FTP wyskakuje komunikat: 500 Connection refused (Winsock error#10061) Dlaczego? Czy to ma związek z jakąś konserwacją serwera?