We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Konfiguracja Apache

mbazyl
07-08-2008, 20:07
Problem pozostaje nadal.

linx
07-08-2008, 06:52
Chętnie pomogę. Zapraszam do kontaktu PW po 14.

mbazyl
07-08-2008, 00:41
Mam ten sam problem
Posiadam stałe łącze. Kiedy chce udostępnić pliki przez apache dla konkretnego użytkownika, to po konfiguracji pliku htppd i wpisaniu http://moje_ip nie dzieje się nic. Wyświetla się biała strona lub połączenie zresetowane.
Może ktoś pomóc ?

dupa.12
24-07-2007, 00:36
z takimi poradami to wstąp do google

sLoDkI
24-07-2007, 00:06
Musisz przekierować port 80 Twojego routera na zewnętrznym IP na port 80 Twojego lokalnego komputera z apachem. Poszukaj w ustawieniach czegoś w stylu Virtual Server, czy Port Range Redirect.. gdzieś koło DMZ to będzie
Na firewallu też musisz przepuścić połączenia przychodzące na port 80.

pozdrawiam.

baktome
23-07-2007, 16:34
Cytat Napisał grimble
Oznacza to że masz źle skonfigurowane forwardowanie portów na routerze. Być może port jest wystawiony na zewnętrzny interfejs, ale firewall nie jest odblokowany.

Router masz sprzętowy czy programowy?
Faktycznie masz racje ! Router mam sprzetowy . Dodalem go do DMZ czyli otowrzylem wszystkie porty i strona sieladuje!! tylko nie wiem jak znalesc teraz ktre to porty mam otworzyc! sledze nestatem ale nic za bardzo to nie widze!!

grimble
23-07-2007, 15:08
Cytat Napisał baktome
odrzuca polaczenie
Oznacza to że masz źle skonfigurowane forwardowanie portów na routerze. Być może port jest wystawiony na zewnętrzny interfejs, ale firewall nie jest odblokowany.

Router masz sprzętowy czy programowy?

baktome
23-07-2007, 14:50
Cytat Napisał grimble
Co konkretnie znaczy 'nic'?

Przeglądarka odrzuca połączenie, zgłasza błąd strony, czy jak?
odrzuca polaczenie

grimble
23-07-2007, 14:43
Co konkretnie znaczy 'nic'?

Przeglądarka odrzuca połączenie, zgłasza błąd strony, czy jak?

baktome
23-07-2007, 14:05
Witam

Zainstalowalem sobie apache 2.2 dla widnows. Chce zeby serwer byl widoczny na zewnatrz. Ja posidam neostrade. Zarejstrowalem sobie sobie domene na no-ip.org ze wzgledu na dynamiczne ip. Komputer na ktorym pracujek mam za natem dlatego przekierowalem sobie port 80. Wszystko dziala pozniewaz lokalnie strona sie laduje, problem jest dlaczego nie widze z zewantrz!!

Nie jestem pewien co nalezy wpisac w pola network domain i serwer name:

Ja wpisuje tak w

network domain xxx.dyndns.org
a w serwer name www.xxx.dyndns.org:80

no i pozniej lacze sie przz przegladarke z www.xxx.dyndns.org:80 i nic!!

gdzie twwi problem?