We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problem z przeniesieniem domeny http://*.lublin.pl

The_Phantom
22-02-2012, 13:19
Witam serdecznie wszystkich na forum. Mam przeogromny problem. Jestem właścicielem strony allblack.pl (radio internetowe) i kilka dni temu administratorzy OVH wyłączyli mi serwer, podając za powód włamanie (Hack Detection). Współpraca z nimi naprawdę jest dość ciężka, gdyż mój administrator przeskanował cały serwer i nie znalazł żadnych błędów, jednak OVH nadal nie chce odblokować mi serwera i proponują przeinstalowanie za 320 zł. Podobnie mój administraor który rząda 400. Niestety nie dysponuję taką kwotą, a bardzo szkoda byłoby mi zamykać serwer, gdyż włożyłem w to ogrom pracy, a także kosztów. Stąd prośba to Was drodzy użytkownicy, czy znalazłby się ktoś kto byłby mi w stanie pomóc.

Proszę o odpowiedź na maila the_phantom@gazeta.pl

sebruk
28-01-2012, 01:04
Zastanów się nad alternatywą dla domeny lublin.pl - kilka firm w Lublinie już ma lublin.lu - widziałem na mieście.
Pozdrawiam,
Seweryn

aneta
04-07-2007, 13:54
Rozszerzenie .lublin.pl nie jest zarządzane przez NASK i dlatego nie możesz stworzyć zamówienia dla domeny z tym rozszerzeniem. Nasz system nie obsługuje tego rozszerzenia.

lukasz.lipian
03-07-2007, 21:05
Witam!!!

Jestem szczęśliwym posiadaczem domeny regionalnej *.lublin.pl

Mój obecny usługodawca - LubMAN zaoferował mi wraz z domeną (za którą już zapłaciłem) swój hosting.

Niestety nie jestem zadowolony z jakości ich usług i postanowiłem przenieść swoją domenę do OVH, gdzie korzystam z 1000gp.

Chciałem wykupić serwer PLAN 90.

W celu tym wpisałem w oknie z adresem rezerwowanej domeny swój adres *.lublin.pl.

System poinformował mnie o tym, że będzie konieczne potwierdzenie własności domeny, co jest zrozumiałe (mały podpis z * lub ** na dole).

W 3 etapie zamówienia otrzymuję komunikat:

Zamówienie na kwotę 0 PLN nie jest ważne.
Proszę powrócić do poprzedniego etapu.

W poprzednim etapie nie mam nic do wybrania, są tylko przyciski:

dodaj domeny i kolejny etap zamówienia

Pomocy, zależy mi na czasie, żeby uruchomić stronę.

Czy muszę wykupić jakąś inną domenę w OVH i dopiero skonfigurować *.lublin.pl na OVH ??

Dziękuje za odpowiedź,
pozdrawiam

Łukasz

EDIT: moje GG: 7860502