We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

problem z instalacją skryptu ogłoszeń PHP Classifieds

beatrix
04-07-2007, 16:11
Dzięki Bob. Narazie napisałam do obsługi z prośbą o zmiane ustawień magic_quotes_gpc i safe_mode, bo ten nowy skrypt też nie wchodzi przy obecnych - mam nadzieję, że to coś pomoże i wkońcu rusze dalej (póki co z doskoku jestem w domu i moge się tym zajmowac)...
Pozdrawiam!

Działa (narazie przynajmniej)

bob123
28-06-2007, 12:07
Ja probowalem instalowac z najnowszej wersji dostepnej na stronie:
http://softadmin.deltascripts.com/do..._get.php?id=36

beatrix
28-06-2007, 11:56
Hmm... tyle, że mi nie pojawia się nic takiego o czym piszesz. Dodam,że probuje instalować przez podanie w oknie przegladarki ścieżki do pliku install.php . Pokazuje sie tylko tylko PHP ... install, potem krok 1, 2 itp, licencja i wspomniane błędy.

bob123
28-06-2007, 08:20
Podczas pierwszego kroku instalacji pojawia sie takie cos:

If you are running PHP under PHPSuexec, or think you are, click this link and PHP Classifieds will run perfectly fine! After you have done this, click the START INSALLATION PROCESS below.
Skorzystaj z linka -> click this link

beatrix
27-06-2007, 18:10
Próbowałam zainstalować skrypt do obsługi ogłoszeń (PHP Classifieds) i pojawił mi sie taki komunikat:

Error-checking:
/home/r/a/j/rajdykonne/www is reported to be your full install-path.
Please fix :
You must set the directory /home/r/a/j/rajdykonne/www/images to all writeable (chmod 777 ).
Please fix :
You must set the directory /home/r/a/j/rajdykonne/www/admin to all writeable (chmod 777 ).
Please fix :
You must set the directory /home/r/a/j/rajdykonne/www/admin/config to all writeable (chmod 777 ).
Please fix :
You must set the directory /home/r/a/j/rajdykonne/www/wap to all writeable (chmod 777 ).

One or more of the directories above is not writeable, you cant install beforde its fixed!
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co, gdzie i jak mam zmienić? Posiadam serwer 60free na ovh.org. Z góry dziękuje i prosze o szybką odpowiedź - zależy mi na czasie.

Pozdrawiam.