We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Aktualizacja plików

mariano
27-06-2007, 15:08
Cytat Napisał kain
style dalej działają a nie powinny )
Bo nie uzywasz tam stylow. Wiekszosc rzeczy masz wcisniete w kod html, np.
Kod:

. Musisz przerobic swoja strone zgodnie z zasada separacji tresci od prezentacji. Inaczej arkusze stylow nie maja wiekszego sensu.

kain
27-06-2007, 14:04
Adres strony:
http://www.kainek.ovh.org/index.php
(nie jest to zapewne mistrzostwo świata ;d)

Plik css:
http://www.kainek.ovh.org/css/style.css
(zawartość, która się wyświetla jest z tej starej wersji - a nawet jeśli brutalnie usunę plik z serwera i niby nic nie ma - style dalej działają a nie powinny )

mariano
27-06-2007, 13:35
Cytat Napisał kain
po jakim czasie od ich wgrania ewentualne zmiany stają się widoczne na stronie ?. Mam tu na myśli przede wszystkim plik *.css. Dobrych kilka dni temu podmieniłem plik ze stylami i czekam sobie aż wreszcie stanie sie on aktywny a tu nic :|. Kod jest na pewno w porządku bo lokalnie na dysku pięknie śmiga. Czy można w jakiś sposób ręcznie wymusić podmianę tychże plików ? Dziwna sprawa, bo to nie dotyczy wszystkich typów - stronki php i html podmieniają sie błyskawicznie no a ten css jakiś taki uparty
No na pewno opoznienia nie wynosza kilku dni, co najwyzej kilka sekund. Podaj moze linka do swojej strony (i linka do pliku css).

kain
27-06-2007, 12:53
Witam

Mam pytanie odnośnie podmiany plików na serwerze - po jakim czasie od ich wgrania ewentualne zmiany stają się widoczne na stronie ?. Mam tu na myśli przede wszystkim plik *.css. Dobrych kilka dni temu podmieniłem plik ze stylami i czekam sobie aż wreszcie stanie sie on aktywny a tu nic :|. Kod jest na pewno w porządku bo lokalnie na dysku pięknie śmiga. Czy można w jakiś sposób ręcznie wymusić podmianę tychże plików ? Dziwna sprawa, bo to nie dotyczy wszystkich typów - stronki php i html podmieniają sie błyskawicznie no a ten css jakiś taki uparty :/.

Pozdrawiam.