We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Aktywacja konta na 60free

joanmal
25-06-2007, 09:07
proszę o skasowanie tego posta, w końcu się udało.

joanmal
23-06-2007, 11:42
Ponieważ mam dużo fotek, założyłam sobie kilka kont. Pierwsze, z nickiem foksal, było aktywowane telefonicznie i działa szmat czasu.
Drugie, joanmal, też działa, choć nie było żadnego telefonu. Ponieważ już je zapełniłam, założyłam dwa następne - joanmal1 i joanmal2. Wszystkie te konta są założone jako nowe, bo niestety nie mogłam ich podczepić pod foksal (występował jakiś błąd).

I problem zasadniczy polega na tym, że przyszły do mnie maile potwierdzające założenie joanmal1 i joanmal2, z hasłem jak przy rejestracji i nichandlem, ale telefonów nie było. Oba konta nie działają - nie mogę stworzyć nowego połączenia w moim FTP (Total Commander), choć robię wszystko tak jak przy dwóch pierwszych kontach. Wpisuję użytkownika (joanmal1, joanmal2), hasło (to które podawałam przy rejestracji) i nazwę hosta ftp.60free.ovh.org.
Na joanmal2 mogę się zalogować do panelu administracyjnego, ale nie mogę uzyskać połączenia przy wrzucaniu fotek za pomocą FTP.
Na joanmal1 w ogóle nie mogę się zalogować, całkiem jak by to konto już nie istniało.
Co mam zrobić - czekać aż te konta same znikną, zakładać nowe - nie wiem
Dlaczego nie ma telefonów????