We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Pytanie odnośnie Regulaminu

PHmaster
22-06-2007, 16:15
Witam, chciałbym wyjasnić pewną nieścisłość (dla mnie) odnośnie regulaminu na Pańskiej stronie.
Chciałbym założyć swoją stronę internetową o tematyce hakerstwo. POruszałbym na niej takie tematy jak: Bluehacking Exploity Hacking Hardware Kryptografia Phising Podsłuch Programowanie Security Software Wardriving Zdalne ataki.
Na swojej stronie nie pisałbym o nowych lukach na stronach. Miałaby ona na celu jedynie informowanie jak przeprowadzić atak "ogólnie". Treść strony dotyczyłaby łamań zabezpieczeń systemów i stron, przeprowadzania ataków (XSS, DDoS i inne) oraz pisanie wirusów i obsługa trojanów. Oczywiście, na stronie nie pojawiłby się żaden plik typu malware. Całą treść na mojej stronie, słuzyłaby jedynie celom edukacyjnym. Czy taka strona spotkałaby się z aprobatą z Pańskiej strony. Chciałbym dowiedzieć się, czy treść mojej przyszłej strony łamałaby prawo polski/UE, a tym samym regulamin??? A może mogę w pełni legalnie i zgodnie z regulaminem utworzyć taką stronkę.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Z poważaniem, PHmaster