We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

konfiguracje kont email

pkor
06-07-2007, 11:46
Trzeba (chyba) zacząć od przypisania domeny
http://pomoc.ovh.pl/InstalacjaDomenyNaDedykowanym
potem ... (chyba) z górki...

Fajne to Forum! Bardzo motywuje, żeby sobie samemu pomóc!

Pzdr
Piotr

pkor
03-07-2007, 23:13
Witam,
Mam takie same problemy jako początkujący użytkownik Serwera START 100M L+ z systemem Release 2.
Nigdzie nie mogę znaleźć inf. ustawić i obsługiwać Qmaila i jak zalogować się do Qmailadmina.
Czy obsługa tego jest taka oczywista?

W Przewodnikach OVH są informacje o problemach z pocztą, ale to chyba dla zaawansowanych administratorów.

Czy Webadmin i Qmailadmin są tylko dla zabawy?

Może ktoś nam coś podpowie?

Pozdrawiam
Piotr

FatBoy
03-07-2007, 14:06
kurka wciaz nic sie nie udaje Nawet nie wiem od czego zaczac

FatBoy
22-06-2007, 14:42
Witam,

Mam serwerek dedykowany SuperPlan 2007. Wszystko juz skonfigurowalem poza poczta. Totalnie nie wiem jak sie do tego zabrac. Czytalem poradniki, ale jakos nie rozjasnily mi sytuacji. Probowalem roznych rzeczy, ale nic z tego. W sumie to nawet nie wiem jaki mam adres pop3 i smtp. Wpisywalem do OE nsxxxxx.ovh.net i chyba sie laczyl, bo prosil o dane usera. Jednak jak podawalem dane usera, ktore stworzylem w Webminie i dodalem do grupy "mail" nie autoryzowal. W jednym z poradnikow znalazlem, ze w Managerze jest ikonka Email, ale ja niestety takiej nie posiadam.
Do serwera mam takze przypisana domene, ktora jest zarejestrowana w home.pl. Oczywiscie bardzo byl chcial, zeby konta funkcjonowaly jako @nsxxxxx.ovh.net oraz @domena.pl
Za wszelkie rady, porady, sugestie bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam