We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

1000gp Could not connect to the database

Xero
14-06-2007, 16:24
nazwę domeny wysłałem na PM

Łabędź
14-06-2007, 10:15
Cytat Napisał Xero
Od jakiegoś czasu mam problem z maksymalną liczbą połączeń do bazy:

(Could not connect to the database. User ***** already has more than 'max_user_connections' active connections)

Jeżeli ktoś ma podobny problem, lub wie w czym może tkwić błąd prosiłbym o podpowiedz.
Proszę o nazwę domeny, lub kontakt na pomoc w ovh.pl

pozdrawiam

Xero
13-06-2007, 18:01
Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem z maksymalną liczbą połączeń do bazy:

(Could not connect to the database. User ***** already has more than 'max_user_connections' active connections)

Myślałem że to wina skryptu(phpbb by Przemo), który mam zainstalowany na forum, ale po ponownej instalacji "czystego" skryptu ze strony developera i nowej "czystej" bazy, którą skrypt instaluje problem nie zniknął. Wiem że maksymalna liczba połączeń z bazą na serwerze 1000gp to 3, ale przez prawie przez pół roku wszystko działało bezproblemowo, nawet przy 10 użytkownikach on-line nie było żadnych problemów. Teraz błąd jest wyświetlany nawet jak jestem sam na forum i chcę wejść w jakiś temat, za parę chwil wszystko wraca do normy i działa bez zarzutów.

Może ktoś w configu serwera ustawił max connections - 1 i stąd te problemy ??

Jeżeli ktoś ma podobny problem, lub wie w czym może tkwić błąd prosiłbym o podpowiedz.

Pozdrawiam