We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

phpbb e-mail

mariano
13-06-2007, 11:38
Cytat Napisał wwisnia
Ale jest problem ponieważ wgrałem tą kopie bazy na konto 1000gp i przy wgrywaniu wystąpił błąd i nie wiem co on oznacza
To dziwne. Moglbys sprobowac jeszcze raz? Czy wciaz otrzymujesz ten blad?

Mój główny problem jest taki że jak chce wysłać masowa korespondencje do danej grupy to ja klikam przycisk "Masowa korespondencja" w danej grupie to przenosi mnie do starego forum, które było na 60free - widzę że zmienia się adres w pasku na górze ( w tym momencie go już nie ma więc wyskakuje błąd od ovh że nie ma takiego pliku ). Jak to naprawić aby nie szło na "stary ftp" który był na 60free tylko tam gdzie się znajduje forum na 1000gp.
Zobacz do panelu administracyjnego: Ogolne -> Konfiguracja -> Nazwa domeny. Moze jest tam stary wpis z 60free...

wwisnia
12-06-2007, 15:52
Witam
Od ovh.pl dostałem kopie bazy z 60free, dziękuje bardzo. Ale jest problem ponieważ wgrałem tą kopie bazy na konto 1000gp i przy wgrywaniu wystąpił błąd i nie wiem co on oznacza:
Kod:
Warning: main(./server_sql.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/o/v/h/ovh/www/phpMyadmin/import.php  on line 398

Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required './server_sql.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/o/v/h/ovh/www/phpMyadmin/import.php on line 398

Mój główny problem jest taki że jak chce wysłać masowa korespondencje do danej grupy to ja klikam przycisk "Masowa korespondencja" w danej grupie to przenosi mnie do starego forum, które było na 60free - widzę że zmienia się adres w pasku na górze ( w tym momencie go już nie ma więc wyskakuje błąd od ovh że nie ma takiego pliku ). Jak to naprawić aby nie szło na "stary ftp" który był na 60free tylko tam gdzie się znajduje forum na 1000gp.

Pozdrawiam,
czekam na odpowiedź bo nie wiem co z tym zrobić.