We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

mail()

boniek00
25-06-2007, 10:38
Ustawiasz nagłówek 'From:'? Pokaż nagłówki maili, które wysyłasz.

Pozdrawiam,

comin
24-06-2007, 01:07
Mam ten sam problem.
Mail dociera i w polu nadawca jest nazwa_bazy pomimo że mail administratora wygląda tak: postmaster@moja_domena.pl
W ustawieniach serwisu mam ustawionego nadawcę i niezależnie od ustawień SMTP, sendmail, PHP problem nie ustępuje

sancio
05-06-2007, 12:23
Cytat Napisał pawelmordek
Witam, wysyłając maile funkcją mail() nie pojawia się nadawca a jak się pojawia to taki @60gp.ovh.net dlaczego? skoro wszystko skonfigurowane jest pod adres @mojadomena.com czy można to zmienić jak tak to gdzie?
Wklej fragmentu kodu odpowiedzialnego za wysyłanie...

Cytat Napisał pawelmordek
I jeszcze jedna sprawa cz maile wysłane poprzez mail() dochodzą na wp.pl lub onet (mam z tym problem) bo na o2.pl dochodzą bez problemu i tylko tu.
Poczta dochodzi i na wp.pl i na onet.pl jednak z drobnymi problemami, które nie są zależne od OVH:

onet:
Kod:
Remote_host_said:_450_4.7.1_W_chwili_obecnej_nie_mozesz_wyslac_listu_do:_,_sprobuj_za_chwile_[0400.-1]_/_At_the_moment_you_cannot_send_a_message_to_,_try_again_later_[0400.-1]_/Giving_up_on_213.180.130.86./
wp:
Kod:
Remote_host_said:_451_Sprobuj_ponownie_/_Please_try_again_later/
Ich serwery MX niekiedy odrzucają połączenia, ale po kilku próbach udaje sie dostarczyć wiadomości

pawelmordek
02-06-2007, 15:40
Witam, wysyłając maile funkcją mail() nie pojawia się nadawca a jak się pojawia to taki @60gp.ovh.net dlaczego? skoro wszystko skonfigurowane jest pod adres @mojadomena.com czy można to zmienić jak tak to gdzie?

I jeszcze jedna sprawa cz maile wysłane poprzez mail() dochodzą na wp.pl lub onet (mam z tym problem) bo na o2.pl dochodzą bez problemu i tylko tu.