We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Knight Fight werbunek


bugmenot
15-02-2009, 13:01
Knightfight.pl

Rycerze w średniowieczu byli prawdziwymi wyznawcami króla, szli do walki dla niego i honoru, dla sławy i sprawiedliwości. Będąc odpowiednio respektowani dzięki swemu męstwu i sprawiedliwości zostali zapamiętani jako Rycerze Światła. Jednak wielu honor nie wystarczył, przez co zaczęli bezcześcić swoją przysięgę rycerską i powoli zapełniali swoje komnaty trofeami i bogactwami skradzionymi niewinnym ofiarom ich krwawego szału. Ci rycerze znani byli jako Hordy Ciemności. Złóż przysięgę rycerskości, wybierz własne przeznaczenie i bądź lojalny decyzjom które będziesz podejmował w grze! Walcz dla honoru, sławy, prestiżu i sprawiedliwości, lub zarabiaj na swój chleb powszedni stawiając czoła brutalnym i wiekopomnym misjom. Decyzja spoczywa w Twoich rękach!

Link referencyjny:
http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vi...1591&ref=flink

Aga16
14-01-2009, 16:32
Jeśli nudzi Ci się w domu to zapraszam do zagrania w świetną grę Knight Fight. Kliknij na ten link
http://world2.rycerze.wp.pl/?ac=vid&...1133&ref=flink a zostaniesz zwerbowany. Będziesz mógł stworzyć własny profil i walczyć z innymi rycerzami.

owenik14
09-06-2008, 13:21
Rycerze w średniowieczu byli prawdziwymi wyznawcami króla, szli do walki dla niego i honoru, dla sławy i sprawiedliwości. Będąc odpowiednio respektowani dzięki swemu męstwu i sprawiedliwości zostali zapamiętani jako Rycerze Światła. Jednak wielu honor nie wystarczył, przez co zaczęli bezcześcić swoją przysięgę rycerską i powoli zapełniali swoje komnaty trofeami i bogactwami skradzionymi niewinnym ofiarom ich krwawego szału. Ci rycerze znani byli jako Hordy Ciemności.


Złóż przysięgę rycerskości, wybierz własne przeznaczenie i bądź lojalny decyzjom które będziesz podejmował w grze! Walcz dla honoru, sławy, prestiżu i sprawiedliwości, lub zarabiaj na swój chleb powszedni stawiając czoła brutalnym i wiekopomnym misjom. Decyzja spoczywa w Twoich rękach!


Stań po stronie szlachetnych rycerzy albo dołącz do grona hord ciemności!

Kliknij na poniższy link, aby się zarejestrować i zagrać z nami:http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176175312

Piter123
01-06-2007, 11:20
Klikając na ten link:http://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71059121 zostaniecie zwerbowani do gry Dołączcie do gildii Magia Miecza. Gra wciąga, mimo, że przez przeglądarkę.
Oczywiśćie każdy po stworzeniu własnego rycerza, sam może porozsyłać linki kumplom i werbować na własną rękę.
Zmierzam jednak do innej rzeczy Stwórzmy silną ekipę, taką by przed nami 'sikali w gacie'


Póżniej daj namiar na swój profil, by werbunek odbywał się 50/50